Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся Repair Manual за Йети


Levcho

Recommended Posts

Някой ако има под ръка пдф или линк за Repair Manual за Йетито ако може да ми го пусне.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти shaft.

Забравил съм да отбележа. Йети'то е 2015.

В линка който си пуснал няма за 2015 или аз не можах да го намеря. Ще пробваме с тези схеми.

На един приятел който кара Йети 2015 му трябва подробната схема специално на задната част за да си направи желязо за теглич.

Редактирано от Levcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля! Абсолютно еднакви са, иначе. Фейслифта е различен по няколко козметични елемента. Всичко друго е еднакво :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

В броните има разлика преди и след ФЛ. Най-добре в ЕТ да му снимат чертежите на оригинален теглич за неговата и по тях да си прави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В броните има разлика преди и след ФЛ. Най-добре в ЕТ да му снимат чертежите на оригинален теглич за неговата и по тях да си прави!

Благодаря ти. Ще проверим при ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Ще проверим при ЕТ.

Качи ги тук като ги вземете, даже и за преди ФЛ, ако може! Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.