Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

табло от супърб1 на октавия1


mammut

Recommended Posts

Колеги дали таблото на супърба е съвместимо с таблота на октавията.Просто ми харесва повече и е с големия диспей в средата знам че има октавии с това табло но се намира доста трудно

Редактирано от mammut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говоря само за таблото с уредите пред шофьора а не за цялото табло с жабки централна конзола и прочие само за километража

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е еднакво. Това от супърба е по-широко. Загледай по-внимателно и сам ще видиш. Евентуално някакъв вариант да се прехвърли вътрешността на супърбовото в корпуса на октавийското, но трябва някой по запознат да каже. Търси дали може пасатско табло да се подкара на голф разликата е същата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги.Сега като се замисля,има ли смисъл от това егати простотията измислих,че има повече фаца има ама кому е нужно.Пък и вия сте едни земете та ме усвиркайте,че да се усетя и да не се излъгам. :fool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бе Мамуте, има смисъл. Търси, рови, птичето изскача откъдето не го очакваш. Аз от една почти напълно опоскана си намерих за 90 лв., моргаджията направо не знаеше какво продава. Иначе си мислех да бодна супърбови стрелки, щот са по-готини. Готиното на макси дот таблото е, че не трябва да превключваш между външна температура, часовник и др. показания на борд компа, всичко върви по едно и също време. Няма голям смисъл ако си с половинката дисплей само, иначе разликата с обикн. борд си заслужава.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.