Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем фарове за мъгла


macheto

Recommended Posts

Здравейте колеги може ли някой да даде акъл става въпрос за FABIA 1.9TDI 101ps 2001г. имам проблем с фарове за мъгла крушките бяха изгорели (колата е закупена преди месец) сменям ги с нови и при пускането веднага горят иначе мъгливеца който свети ярко червено отзад си работи.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадно, аз бих започнал първо от ключа с мултицета и после по кабелите...при положение, че при смяната на крушките не е забелязано нещо нередно около самите фарове и букси.

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което ми идва на ум е прецакано реле на алтернатора и повишено напрежение в системата - мериш , не трябва да превишава 14,5 в.... но пък ще ти горят и други неща евнтуално. Да не си случил на някави куци крушки, или такива изискващи специална схема на свързване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2бр. PHILIPSпърва проба и втора проба 2бр. NARVA едно и също вчера мерих зареждането е нормално някъде окъсява според мен но не мога да си дам идея къде буксите са ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От късо ще горят бушони, не крушките. По-скоро някъде имаш лоша връзка и "мъжди", което съсипва крушките. А под "веднага" имаш предвид при първото запалване или след няколко часа каране? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От късо ще горят бушони, не крушките. По-скоро някъде имаш лоша връзка и "мъжди", което съсипва крушките. А под "веднага" имаш предвид при първото запалване или след няколко часа каране? 

Пускам и гори не успява да светне и минутка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как разбра, че са изгорели крушките ? Измери ли ги или предполагаш? Да не би да не им ходи "ток" и само да присветват и дефакто да са ти здрави всички крушки? Включи един изправен мултицет  в буксата на крушката за мъгла и замери напрежението без крушка на загасен и на запален двигател !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключа за фарове има навика да му нагарят контакти и може наистина да е ефект на присвяткане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.