Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1 '04 - система за миене на фарове, волан с еърбег, десен калник сив, предна броня спукана


Recommended Posts

Колеги,

 

Семейно имаме Октавия '04 - 130к.с. дизел.

На нея й купих няколко благинки като RS волан и педали ( които са монтирани), купих й система за миене на фаровете и RS предна броня.

Понеже нашата кола беше със спукана предна стокова броня ( фейслифтова) , имаше и щети по двата предни калника. Купих резервен десен калник ама не ми хареса че има ръжда отвътре и си изправям моя + боя.

Та пускам да продавам каквото ми остава от колата тук:

 - четирилъч гумен волан с еърбег без копчета по него - 50лв

 - предна броня в сив цвят , пробита отпред в дясно с комплект решетки плюс една странична бонус - 100лв

 - система за миене на фаровете, която се отказах да слагам - включва по-голямото казанче с две моторчета , кабели , маркучи с клапани и пръскалки - 100лв

 - преден десен калник прав като струна, но с ръжда отвътре и по ръба - 30лв

 

Снимките са малко набързо направени с телефон и големички, затова моля отворете линка по-долу. Ще добавя снимки на волана, че не съм го снимал и бронята като ми я свалят че сега монтират RS-овата.

 

http://s66.photobucket.com/user/ivogiev/library/Skoda%20Octavia%20TDI%20PD%20130/for%20sale%20OE%20parts

 

 

В ето този албум може да видите колко е пробита предната броня - отпред в дясно е прободена от нещо остро.Решетки купих допълнително цял комплект за нея и ще ги продам заедно с бронята.На същия линк ще видите и стоковия волан , който продавам.

http://s66.photobucket.com/user/ivogiev/library/Skoda%20Octavia%20TDI%20PD%20130

 

Казвам се Иво.

От София съм.

Търсете ме на 0889601489 или на лични тук, но не влизам често.

Редактирано от ivogiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Случайно ми изпадна от обява за октавия на части.

Горе на обявата, да освободя място в гаража

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Добавил съм снимки и към списъка с неща добавям подлакътник със забележки и хоризонталната пластмасова кора под двигателя, защото си купих метална такава:

 

 - четирилъч гумен волан с еърбег без копчета по него - 50лв

 - предна броня в сив цвят , пробита отпред в дясно с комплект решетки плюс една странична бонус - 100лв

 - система за миене на фаровете, която се отказах да слагам - включва по-голямото казанче вече само с едно моторче , кабели , маркучи с клапани и пръскалки - 100лв

 - преден десен калник прав като струна, но с ръжда отвътре и по ръба - 30лв

 - оригиналната пластмасова кора под двигателя без дефекти или счупено , просто сложих метална - 50лв

 - подлакътник комплект с планка за монтаж, но с дефекти видими на снимките в линка ( счупена е едната панта на капака и копчето му) - 80лв

 

IMG_20161110_082000_zpsbrqxhfwm.jpg

 

IMG_20161107_165856_zpsh047ugyh.jpg

 

IMG_20161107_165550_zpsof7nkrvs.jpg

Редактирано от ivogiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 4 месеци по-късно...

Добавих нови неща за продаване, че разчиствах из гаража.

Системата за миене на фаровете вече е без едно моторче, иначе седи.

Ето линк към обновената обява с намалени цени, където има и снимки от днес:

https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-16359083/%D0%BE%D0%B5-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%8F-1u-2003-skoda-octavia-1u

Редактирано от ivogiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Явно моят подлакътник може да се ползва с покупката на ето този нов капак за 20 евра:

 

http://www.cars-equipment.com/www/en/shop/arm-rest-2/oem-hand-arm-rest-for-vw/#prettyPhoto

 

Горе на обявата, цените се коментират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да кача актуални снимки, че телефона ми е на ремонт и е мъка.

Дай мейл или вайбър да ти пратя снимките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

От колата съм свалил и ОЕ амортесьорите, които не са изтекли а просто замених с Билщайни.

Тия всичките части в обявата ми заемат място, някой да идва с разумно предложение и да му ги давам.

Ще понаправя снимки и ще кача в обявата в базара, че фотобъкета го развалиха.

Имам :

-комплект предни амортесьори

-комплект задни амортесьори

-кора под двигателя , пластмасова

-подлакътник + крепежите му , но със счупен капак

-ОЕ нови калобрани предни

-ОЕ нови калобрани задни

- решетките в бронята за след фейслифта

- казанчето с едното моторче и системата за миене на фарове

- пасажерски калник в сив цвят с тръгнала ръжда отвътре, но иначе идеално прав.

- разни други дреболии като капачките на педалите в идеално състояние, дръжката над шофьора че сложих калъф за очила на нейно място.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Подлакътник - продаден

Продавам стоковата топка за лоста на скоростите - 6-степенна ръчна е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

На някой ако му трябват части от споменатите , да казва - ще подаря ОЕ амортесьорите, ОЕ кората под двг и пасажерския калник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Амортесьорът, кората под ДВГ, калника и ОЕ предната броня със забележки са продадени или подарени.

Решетките за фейслифт бронята и системата за миене на фарове седят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Още за продан имам:

- ОЕМ халогенни фарове - два броя

- предни долни носачи с плътни тампони от ауди S3 на една година

- предни шенкели с делими супорти за спирачки на 288мм

- предни спирачки дискове 288мм АТЕ на 5000км без грам ръб + предни ребилднати апарати с ремонтни комплекти АТЕ 

- Задни спирачни апарати в идеално здраве

- Комплект седалки за части, от които взех подгревите и част от тапицерията. Но има възглавници в тях, дунапрени , пластмаси и тапицерия

- Системата за миене на фаровете без едното моторче.Включва пръскалки, маркучите им, по-голямо казанче + едното моторче.

 

Причината за продажбата им е упгрейд към ОЕМ ксенон и плътни носачи + шенкели + спирачки от Ауди S3

08896o1489 - Иво

Намират се в София

Редактирано от ivogiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.