Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

A3 8P Разлика в маховиците 1.9Тди и 2.0 Тди


Recommended Posts

Здравейте.


Някой колега може ли да помогне с един казус ,че нещо не можах да намеря информация в Ауди не знаят каква е разликата или поне така ми казаха.


 


Имам 1.9 Тди BKC с DSG 6 степенна.


Та питането ми е каква е разлика в маховиците между 2.0 тди  и 1.9 тди видимо са една еднакви.


По разни програми за части ги дават ,като различни или по скоро ,че моя оригинално би трябвало да е с някой от следните букви накрая DSG 03G 105 266 BE, 03G 105 266 CG.


 


Дилемата е ,че имам чисто нов от 2.0Тди 03g105266ch (поне за такъв съм го купувал преди година две) и ако няма да почупя колата да си го сложа него ,а не да харча 600 700лв .


Втора ръка намерих един читав ,но ми искат 500лв ,а при положение ,че имам "нов" не ми се дават толкова ,като нов мога да взема на около 600 700лв


 


Каква би била разликата(по логика може би пружините в самите маховици) .


 


Някой ,ако е правил тази игра нека сподели .


 


Защото не си занимава само качване сваляне.


 


Мерси.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат никаква разлика в диаметъра ,визуално са 1:1.

Евентуално се търсят други разлики .

Редактирано от mayki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за подвеждането, не съм видял, че е за dsg. За там нямам идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.