Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам двигател 1.8Т AWT (Skoda Superb)


Superb_Master

Recommended Posts

Здравейте съ-форумци!

 

Това ми е първия пост в този форум, въпреки това е с директна молба към някои от вас.

Случи се то, блокира ми двигателя на 110,000км. Автомобилът е Шкода Супърб, година на производство: 2006.

Купуван е чисто нов, каран е само от един собственик (аз), обслужван е на време, само в оторизиран сервиз.

Но проблема най-вероятно дойде след като смених фабричния ангренаж с афтър маркет (уж немски, оригинален), и един ден просто реши да се скъса и двигателя блокира.

 

В този ред на мисли търся някой да ме посъветва от къде да си купя двигател, ако е чул, видял или продава такъв.

Двигателят е 1.8T, мисля, че кодът му е AWT, 150к.с.

 

Искам да си купя директно употребяван двигател, да го сложа и да забравя за събитието.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какви са щетите по твоя мотор?

Позволява ли да се ремонтира,все пак е на малко над 100000км.

Ще вземеш нещо с неясен ресурс.Нещо като прасе в чувал.

 

 

 

 

Искам да си купя директно употребяван двигател, да го сложа и да забравя за събитието.

 

Двигателят ще струва някаква сума,труда по свалянето на твоя и качването на новия,също.

А такъв мотор аз под 400-500лв не съм мяркал.

 

Все пак решението си е твое.

Просто изразявам мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси в гугъл , автоморга ауди враждебна , човек на име Спас ! Може да изкочи нещо, човека се занимава само с аудита и е в час с нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, искаш да махнеш мотор на 110к и да си купиш някой на 400к ??? Бих те посъветвал преди това да отворите този и да видите, колко би струвало да се направи.

 

успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, отново!

 

Да ви кажа, малко ме стресираха едни майстори като ми изсипаха списък с неща, които трябва да сменя.

По-скоро беше всичко без бутала и биели.

Идеята ми е ако има някакъв вариант да взема готов двигател за около 400-500 лв, да избера от него най-качественото и да го събера.

Очаквам и втори оглед на моя и тогава вече ще имам по-голяма яснота в това отношение.

Въпреки това ако "изкочи" от някъде такъв двигател бих го счел за един от основните варианти.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.