Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с парктроника


alexys_666

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро парктроника ми се държи странно все отчита че се доближавам до нещо а днес вече реши че съм се лепнал за стената.

Да уточня става дума само за дясната половина. Отначало мислех, че е зацепан сензора и нещо му пречи, при почистване се оправяше но сега вече няма ефект от чисене.

 

Може ли някой за съвет и от къде мога да си взема сензор явно е за смяна?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, при мен е същото, но от лявата страна. На диагностиката показа, че заден ляв датчик не работи. Смених го, но след това пак е същото. Според мен е проблем с буксата или кабела. Тези дни ще ходя пак да го погледнат, че колата отива в Мобилето, а не искам после да ме сърби г*за ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих един комплект парктроник за 20 лв с 4 датчика и си реших проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих един комплект парктроник за 20 лв с 4 датчика и си реших проблема.

Да, това е може би най-лесният и евтин вариант, но поради две причини се отказах от него:

  1. Оригиналният си показва на суинга добре, а и не намерих естетически подходящо място за външен такъв.

  2. След като реших да я продавам се отказах тотално от китайски парктроник, защото както казах, не искам после да ме сърби отзад, а предпочитам всичко да си го направя както трябва с оригиналните модули преди да я продам.

 

ПП. Сигурно съм единствения балък, който си прави колата преди да я продаде, но съм си такъв, не ми се смейте много :)

Редактирано от iturtev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте, аз съм със същия проблем, но примен двата датчика около номера(предна броня) показват че ще се блъскам. Утре съм на сервиз, за да кажат майсторите, какво им има на тези датчици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.