Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дизел


Recommended Posts

Здравейте,някакви отзиви за нафтата от Македония,някой да е зареждал там?Аз вече два пъти зареждах..първия път само в туба като в същия ден я изсипах в резервоара а втория път напълних резервоара и пак в туба .Като я напълних и погледнах в нея нямаше никакви видими чернилки или някакви други боклуци/използвах нова бяла туба/ и останах приятно изненадан.Така тубата престоя 10-тина дни и днес я изсипах в резервоара...нооо за мое разочарование на дъно остана нещо като някаква много финна утайка...иначе в самата нафта нищо не се виждаше да плува.Дали е гадна нафтата и дали си заслужава да се зарежда там...а и като се замисля за нашта нафта такъв тест не съм правил...дали резултата ще е същия???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждай си сппкойно от там на колко е взе под1.60? Цял Кюстендил,Благоевград,Петрич,Сандански и т.н. зареждат оттам.Имам инфо от роднина който е митничар на Гюешево пълни ни му се коси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна информация. Не знаех, че е толкова голяма разликата. За който живее на близо е идеално. Едва ли ще ми се зарадват на границата ако отида с 2 варела по 200 литра :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената...зависи как обмениш левовете,първия път като зареждах го продаваха на 49денара литъра,преди 15-тина дни като ходих беше 50денара,но по добре обмених парите и не усетих увеличението и ми се върза 1,60лв.На границата за една туба20-25 литра не правят проблем.Казаха ми една туба може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми казаха, че разрешено било 10 литра а аз носех 28 но им казах, че тубата ми е 20.Но не ме върнаха.Иначе преди време бях заредил от ЕКСТРА ЛЕСНО 1 но тая нафта я има само студените сезони и е червена, май е домакинска. НА 70 литра сложих лиътр 2Т масло и никакви ядове, но това на вектра 1.7 тд исузо мотор. Тя излиза на 1.25лв. но на около -10градуса замръзва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.