Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен нотариус в София


Mendeleev

Recommended Posts

Колеги, не искам да прозвучи като реклама или нещо нагласено, но съм изключително доволен от услугите и поведението на един много честен и отзивчив човек ( днес за първи път го виждам,  но държа на казаното до тук ). Съгласи се да ми свърши работа. Държа се изключително ведро, приятелски ( въпреки, че се виждахме за първи път ) и професионално. Спести ми много главоболия и излишни нерви. Винаги ще се радвам ако има повече такива хора в тази държава ( честно казано не вярвах, че има още такива ) и се надявам някой ден и за мен да прочета такива добри думи...

Колегата Боре винаги ще остане в моето съзнание като честен и искрен човек и съм благодарен, че има все още такива хора между нас.

Горещо препоръчвам услугите му, защото предишни неприятни срещи с хора допринесли за мои много неприятни моменти в град София ме караха да се плаша от тези взаимоотношения и да си казвам този път колко ли ще ме прекарат ( да не използвам по-звучни термини ).

Както и да е - имах нужда от помощ - получих я и затова яко някой се чуди му препоръчвам колегата!

 

Да не се счита като агитация или реклама - просто съм изключително благодарен и това според мен е начина да го споделя с вас.

 

Вярвал съм, вярвам и ще вярвам, че има смисъл от тези форуми и в тази държава все още има заслужаващи поклон хора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стояне, благодаря за хубавите думи.

Радвам се, че си доволен и че свършихме работа.

Когато идваш в София, обаждай се - винаги е удоволствие, да се срещам с хубави хора като теб.

Желая ти, само положителни емоции с новата придобивка!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

И от мен изключителни благодарности към Боре :cheers:

Макар да звучи странно, с по-голям кеф не съм посещавал нотариус до момента :tongue_2:  И няма как да не е приятно, когато те посрещат с усмивка (а някога и с бонбони :D ), а междувременно работата се върши изключително бързо, професионално и неусетно.

 

Препоръчвам с две ръце :doubleup:

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх, тая тема съм я пропуснал, но наскоро и аз ползвах услугите на Борето - благодаря за бързо, точно и компетентно извършената услуга - хубаво е да знаеш, че можеш да разчиташ на някого в област, в която си съвсем бос! :blush:

 

Боре, не можем да се засечем на НИМ, ама ще те дебна, да знаеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че сте доволни, старая се да съм полезен, колкото до бонбоните - винаги са налични, стига да не ги забравя... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, Боре!

 

Клубен нотариус звучи добре, трябва да сме подготвени за всякакви случаи :)

 

Остава да си намерим и клубни адвокат, съдия, полицай и лекар :))

 

ПС: шегата на страна, ако имам нужда лично и аз ще знам към кого да се обърна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, темата не е моя, ако си видял, ама ти все летиш ;)

Хихи, шегата се приема, бъзикам се :)

А, ти вместо да се скатаваш, кажи какво ще направиш, че да те кръстим Клубен Банкер - Събор идва, пари трябват за Шкодите... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубен КАТаджия ще ни трябва, като гледам оплакванията напоследък.

Ама не карат Шкода проклетниците !?

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, знам бе, ама нали ти си центъра на вниманието тука...ся, каква е тая скромност :))

 

Засега мога да организирам само засипване с кредитни карти и ипотечни кредити - винаги съм казвал, ако някой се интересува, да ми пише. Или пък лизинг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

 

Уважаеми колеги , моля имайте предвид , че колегата Боян Петров (ник във форума - Боре ) , работи в Събота САМО след предварително проведена консултация относно необходимите документи и вида на нотариалната услуга , както и след предварително записан за Събота и потвърден най-късно до 13:00ч в Петък час за извършване на нотариални услуги ! 


Боян Петров,
гр.София.
Магистър по право /прост юрист/, работи като Помощник-Нотариус в семейната кантора.
Телефони:
Мтел-0888439232;
Теленор-0899857387;
Виваком-0879439231.
Мога да се правя на компетентен, по въпроси относно: Вещно право, Нотариално право, Семейно и наследствено право, Облигационно право.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

С малко закъснение да благодаря и аз на Боре. Направи ми един нотариален акт за дарение, при което хвана осиране в първоначалния нотариален акт, което предишният нотариус уж поправи, ама в същност го обърка още повече. Въпреки това Боре намери решение на въпроса и оправи документите.

Боре, БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз не пиша тук, но си го ръчкам редовно клубния нотариус! Помага доста с доста неща - безгранично точен и сигурен човек!!! МНОГО БЛАГОДАРЯ от мое име и от името на всички доволни "мои" хора!!! :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите думи, приятели.

Старая се, да съм ви в помощ.

Радвам се, че сте доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам, не срам, заради едномесечното закъснение, да се отбележа и аз. Приятел искаше да си купи кола (подробности в тази тема). Обърнахме се към Боре за съдействие по изчистване на пред-продажбени въпроси. Получихме ценни съвети и насоки. Последвалото изповядване на сделката беше извършено от Боре с голяма педантичност. Тръгнахме си доволни от отлично свършената работа и най-вече - спокойни, че документите са изрядни. Това последното, с документите, мнозина не го оценяват и смятат, че един подпис е всичко. При Боре човек си тръгва спокоен, защото интереса му като продавач или купувач е на 100% защитен!

 

Боре, джудже голямо си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам с "малко" закъснение. Имах нужда от нотариално заверено пълномощно и се обадих на Боре. Веднага ми каза как да го оформя. След 15мин отидох до кантората му за подпис и печат. Благодаря ти, Боре, още не съм почерпил! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Може да наруша някое правило на форума, но благодарността ми е много голяма и искам да я споделя и да насоча тези, които се чудят дали, кой и защо - смело да ползват услугите на Боре! Колегата е сърцат и страшен професионалист. За мен направи ненадминат жест и беше изключително отзивчив. В този изнервен и скоростен живот едно такова отношение и добре свършена работа са нещо, от което всеки има нужда.

Боре, велик си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Още една силна препоръка за нотариус Боян Петров. 

Преди малко бяхме в кантората и свършихме чудесна работа - мил и отзивчив човек.

Препоръчвам с 2 ръце.

 

Благодарности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Здравейте колеги,

След известен период на напасване, настройки, споделяне на налични и възможни проблеми, както и на обмен на информация, и изисквания, между Нотариална Камара и МВР, мога спокойно да заявя, че поне относно София, проблеми при прехвърляне/пререгистрация на МПС, НЯМА !!!

Времето, необходимо за осъществяване на цялата процедура, отнема 10-15 минути повече, от обичайното такова, преди "промените".

Т.е. - съвсем приемливо.

Системата на МВР, извършва проверките за собственост, полица "Гражданска отговорност", Технически преглед и прочие, в реално време, за около 30 секунди !!!

Очаква се, в съвсем кратки срокове, да сработи и Единната информационна система на МДТ "Матеус", в която тази на МВР, да проверява и за платен, дължим данък върху ПС.

Иначе казано, с предварително записан час, прехвърлянето на МПС, отнема около 30-35 минути. Включително, електронното банкиране/плащането на дължимия от купувача, местен данък при придобиване на ПС.

 

П.С.1. Както писах в другата тема - Всяко чудо, за три дни.

П.С.2. Ииииии - вече няма "мърдане", под каквато и да е форма!

МВР и НК, следят всичко и всички!!!

Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вАпрос...Оф топик от темата като цяло.

Кой мозък реши, че прехвърлянето на собствеността на една тарга има общо с ГО и ГТП? Казваш ли ми, че без актуални ГТП и ГО автомобил НЕ може да се продаде/купи и милиционерската система няма да го позволи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.