Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Книжка 120 години Шкода


maxrpm

Recommended Posts

Здравейте. Днес след като разбрах че двама човека не са открили юбилейната книжка по повод 120 години чешка традиция, нито в Еуратек, нито на Експото, се почувстах кофти че съм сред малкото избрани да я имат. Благодаря много на човека от ЕТ Тотлебен , който ми я даде (ние с него задочно се знаем покрай една Fabia 1.2TSI)

 

Ето я и нея - 55 страници благинки http://guestxx.data.bg/p/files/Skoda120godini

Може да ползвате Flashget или просто да ги дръпнете на ръка

 

Много се извинявам че е чернобяла на 150dpi но съм супер изморен, за да тръгне скенера трябваше да преинсталирам windows - a и то стана 100 часа, а утре съм от 6 на работа. Ако някой я иска цветна ще му я сканирам някой ден , да пише в темата.   Много по - готино е да си вземете хартиеното издание, внушително е!!! ( И има готини шкодички ;) )

 

Ще се радвам и да чуя какво мислите за материалите в изданието.

 

Версия в PDF формат ТУК

Редактирано от PRR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс, благодаря ти за материала. Така и не намерих изданието в Разград. Поръчал съм да ми го запазят в един шоурум на шкода. Радвам се, че има такива ретро манияци като теб и уважавам труда който си положил за да стане достояние книжката на шкода общността в България. Почерпката е от мен като се срещнем на някое мероприятие.  Още веднъж благодаря! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да я има на изложението , но уви . Тез дни като ми остане малко време ще се опитам да сглобя снимките на един pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей сглобява PDF, до довечера ще го сканирам на 300dpi цветно.

Аз незнам защо, сканирал съм сигурно 7-8 книги от по 200 страници и не е имало проблем, но на последните 5-6 скана още преди няколко години, през Аdobe reader 10 Pro като сканирам и ми криви текста, насича го ,размазва го, а ако сканирам с програмата на HP , която не прави PDF , няма никакъв проблем?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Файловете са сменени, със същите имена са, цветни 300dpi , enjoy. :tongue_1: Дано няма хора на Dial-Up :)

 

Разнищих и вчерашния проблем с Windows-a. Преинстала е бил напразно. Aко скенера е инсталиран, докато е бил бутнат в USB3.0 порт, той работи само там. Ако го закача в USB 2.0 порт, вади грешка да го проверя дали е включен

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси Гога. Радвам се че книжката предизвиква такъв интерес! Не го очаквах.

Сега , ако някоя мацка влезе да напише че я кефи червения рапид, направо ще си я прибера у нас ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Саше за положения труд да зарадваш всички колеги.Днес благодарение на момчетата от ЕураТек Горна Оряховица успях и аз да се сдобия с последната бройка036181463.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първото мнение е сложен и линк към PDF версия.

 

Саше, още веднъж благодаря за положения труд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкът с pdf-а не работи при мен.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За което може да се благодари единствено и само на ЧЕЗ ;) Сега трябва да работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже мацките тук сме кът( и ще ме върнеш на 3-тата минута  :D ), но само да ти кажа че много ми хареса книжката и си я свалих. Благодаря ти за труда  :plate_skoda:

А и рапида не е лош, ама и на номер 063 не бих се разсърдила, едно жълтичко такова  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка си работи, но и при мен на компа ,когато го направих на PDF, се появи този проблем - страницата на 100% е много дребна и нечетлива, на 140 процента се чете, но буквите са много пикселизирани и много дразни очите. На Jpg файловете се чете много по - лесно. Може би ще е по - удобно jpg да се направи на RAR архив.

 

@diana_kraice

Точно защото са кът си ги пазим и си ги уважаваме. Не се познаваме лично и не мога да кажа какво точно имаш предвид че ще те върнем на 3 тата минута...

Благодаря за комплимента, все пак с желание труда не се усеща, а 063 ми е изрично забранено да я карам, прекарал съм доста време под и върху 063, така че е по - добре, че ако я ударя, ще си направя харакири :) Все пак мога да се похваля че съм я карал 10метра преди да я започнем ;)

Косьо 2014 си изкълчи пръста на бензиностанция ЕКО, за да включи на скорост и да избегне страничен удар от Астра даваща заден без да гледа. Явно колата си го обича, аз пък им се радвам :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже мацките тук сме кът( и ще ме върнеш на 3-тата минута  :D ), ...

Диди (маце), на харизан кон зъбите не се гледат  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как хем да е високо качеството, хем файла да е с разумни размери. Пробвах да запазя високото качество и файла стана 120MB. Но, поне при мен, с този размер текста се чете без проблем, снимките са с добро качество и размера е поносим - 19MB. Ако някой иска конкретна страница с високо качество може да я изтегли от линка на Сашо.

 

По темата с липсващия достъп - след намесата на ЧЕЗ сървъра не се беше вдигнал автоматично ... за което имах вина само аз ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

@diana_kraice

Точно защото са кът си ги пазим и си ги уважаваме. Не се познаваме лично и не мога да кажа какво точно имаш предвид че ще те върнем на 3 тата минута...

Благодаря за комплимента, все пак с желание труда не се усеща, а 063 ми е изрично забранено да я карам, прекарал съм доста време под и върху 063, така че е по - добре, че ако я ударя, ще си направя харакири :) Все пак мога да се похваля че съм я карал 10метра преди да я започнем ;)

Косьо 2014 си изкълчи пръста на бензиностанция ЕКО, за да включи на скорост и да избегне страничен удар от Астра даваща заден без да гледа. Явно колата си го обича, аз пък им се радвам :)

Много съм зла  :fiu:  Моя мъж като дойде да ме иска от баща ми, отговора бе давам ти 1 000 лева за да я вземеш, ама искам 10 000 ако ми я върнеш  :D

Значи можем да поправим грешката и да се запознаем. Въпрос на вкус е за колите, на мен наистина ми харесва повече от Рапида, а и не си падам по червено.

 

Диди (маце), на харизан кон зъбите не се гледат  

Кажи го на моя Мъж, той придирчив - аз не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.