Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Apple Car Play и Болеро


yanko78

Recommended Posts

Някой има ли представа какво съдържа юлския ъпдейт за системите?

На шкода ъпдейд портал-а ми казва, че моето болеро може да се обнови само със заводско двд в някой дилър. но нямам идея дали си заслужава да се разкарвам до надежда, ако е нещо нищожно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mirizlivpor

    20

  • iturtev

    13

  • Milen Dimitrov

    8

  • Paul

    6

Най-много писали в темата

да, само, че моето болеро явно е някакво по-олдскуул и няма как да изтегля софтуера сам а трябва да го качат в еуратек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моето няма нищо. Тук ли проверяваш - http://updateportal.skoda-auto.com/

 

Някъде може ли да се прочете какво включва ъпдейта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, само, че моето болеро явно е някакво по-олдскуул и няма как да изтегля софтуера сам а трябва да го качат в еуратек.

 

Утре имам час за ъпдейт на моето Болеро, ако те интересува нещо мога да ги разпитам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре имам час за ъпдейт на моето Болеро, ако те интересува нещо мога да ги разпитам.

Колега, ако обичаш сподели какво е ъпдейтнато и колко струва!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ъпдейтвам старото Болеро на Супърба с надеждата, че ще прочете FLAC файла  :blush: За Фабията казва, че няма ъпдейт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях в ЕТ, оказа се че ъпдейтите само оправят проблеми, не надграждат, момчето което гледа колата каза, че щом нямам проблеми с Болерото няма смисъл от ъпдейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

За момента цената ме отказва от Smart link..

:( И мен, но не мисля, че ще има някакви намаления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да добавям Smartlink скоро и ще пиша. Колегите, които го имате - струва ли си близо 400 лева (с монтажа)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скъпо. То за 600 лв ще сложиш направо Андроид мултимедия.

https://m.aliexpress.com/item/32778064895.html?aff_click_id=1afa86ee9a254189b51482fa5db5dec6-1481829214339-08427-UneMJZVf&aff_platform=y

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да добавям Smartlink скоро и ще пиша. Колегите, които го имате - струва ли си близо 400 лева (с монтажа)?

Аз го поръчах с колата и струваше по-малко от 300лв., не помня точно колко. Ползваме го постоянно, основно за навигация. Работи супер както с Гугъл Мапс, така и със Сайджик Кар. Пробвал съм и други съвместими програми като проблеми не е имало. Прецени си най-вече за какво смяташ да го ползваш и дали си заслужава цената. В крайна сметка не е нещо кой знае какво, но пък очаквам все повече програми да стават съвместими с интерфейсите, които поддържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах един по-старичък Нексус и му сложих Cyanogenmod,инсталирах и Android Auto. Върза се с колата, но май няма гласови указания, при вас така ли е? Опитах БГ и ЕНГ като езици. Единствено на английски ми лаза,че загуби сигнала в едно подземие..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах един по-старичък Нексус и му сложих Cyanogenmod,инсталирах и Android Auto. Върза се с колата, но май няма гласови указания, при вас така ли е? Опитах БГ и ЕНГ като езици. Единствено на английски ми лаза,че загуби сигнала в едно подземие..

отбой...от ОСката е било. На нормален Андроид 6 сработи добре.Дразни,че иска да пази история на търсенията и други подобни за да работи,иначе отказва.

 

засега ще стои на втори телефон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го ползвам без да съм логнат в мапс-а. Не ми пази история, но и не ми създава грижи. Единият телефон има 5.0.1, а другият 6-нещо си. Звукът излиза през тонколоните на колата, същото важи и за сайджик. Любопитно ми е някой с епъл да сподели впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм, помня че инсталира text2speech, Google search, play music (все неща,които забранявам по принцип), но си спомням ясно,че когато го пуснах искаше в самият Гугъл профил да се разреши запазването на историята на местоположенията и търсенията (пак нещо,което забранявам). Като цяло ползвах тест телефон и акаунт,ще ги резертна да пробвам отново и ще пиша.

 

За Ябълката опитах с двама приятели, понеже аз не нямам, и не тръгна от раз. Мисля,че и там изисква приложение + permissions. Скоро консултирах съсед за нова Октавия, чакам да ми покаже Apple Play скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си - аз се заблудих, че говориш за мапс. АА си инсталира допълнително разни неща, за да върви пълноценно. Аз примерно нямах плей мюзик, но ми го инсталира, защото ползва него за пускане на музика. Разни права (пърмишъни) трябва също да му се дадат. След това обаче не съм логнат в профила си и не ми пази история. Аз го ползвам само офлайн, може от там да идва някаква разлика ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

 

Андроид Ауто може да се сложи и по много по-лесен начин, ако си изтеглите правилния .apk файл за самото приложение от интернет. Така се спестяват около 3/4 от стъпките - няма никаква нужда от фалшива локация, VPN приложения и т.н., просто трябва да е разрешено да се качват приложения извън PlayStore и това е. Аз го ползвам то този начин още от първия ден, когато си купих колата. За мен това е една от задължителните екстри за нова кола, много опции добавя и го предпочитам пред вградения GPS. Единствения минус е, че е прекалено обвързано с интернет, при последното ми пътуване в чужбина трябваше да направя доста подготовки, за да имам офлайн навигация, без да ползвам роуминг за данни.

 

Надявам се не само да го пуснат официално за България, но и да го разширят с малко функционалности и да поизчистят някои останали бъгове :)

 

Ако имате нужда от по-подробно описание как става по лесния начин без нужда от фалшива регистрация и локация - кажете. Май от тук теглих apk файла - http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

 

Поздрави

колегата е прав просто си качваш файлчето и си го инсталираш . без да правиш нищо друго. При ъпдейт сваляш новото файлче и пак го исталираш :)  Работи при мен без проблем (Sony Z3, Nexus 5)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Сложих последната Sygic Car версия (18.0.1) на два телефона, но:
1. На Самсунг Галакси С5 с Андроид 5 се разпознава като сертифицирано мирор линк приложение, колата също я разпознава, но в движение изключва дисплея и остава само гласовото направление. Преди време с версия 15.3 работеше постоянно. След ъпдейт до 15.5 се появи това поведение с изключване на екрава в движение (гласовото навигиране продължава да работи). Върнах 15.3 но "проблемът" остана и сега продължава с новата версия.
2. На Самсунг Галакси С6 с Андроид 7 изобщо не я разпознава като мирор линк сертифицирано приложение, съотв. и колата не я вижда.
3. На самия телефон работи без проблем и на двата.

Много странна работа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.