Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да представя и моя Vrs....


Recommended Posts

Здравейте колеги,отскоро съм горд собственик на Skoda Octavia Vrs 2004г.Колата е сбъдната мечта за мен,след 6 месеца търсене най-накрая се появи и търсеният от мен екземпляр....Първите ми впечатления от този автомобил са доста добри,еластичен двигател,добро пътно поведение...тепърва предстоят и промени по колата.

Надявам се да имам време да дойда на някоя от срещите ви на НИМ,за да получа полезно инфо за колата.

Ето и малко бързо направени снимки на автомобила.

 

036156805.jpg?r=0

036156806.jpg?r=0036156808.jpg?r=0036156809.jpg?r=0

Редактирано от Aleksander
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега,

Колата изглежда супер и щом е дълго чакана и търсена ти пожелаванм много да те слуша. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Имаш уникален автомобил, сигурен съм, че ще се слушате взаимно  :doubleup: Очакваме те пред НИМ някоя Неделя, за да ни я покажеш и на живо  :flag_skoda:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се неделя да съм в София и да дойда на срещата. :doubleup:

Редактирано от Aleksander
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Ще се радваме да доведеш тази красавица на някоя среща! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна! Добре дошъл, колега, във форума на Шкода клуб България! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и честито!

Чудесен автомобил, дано само да те радва!

Интересно е, какви промени ще има по него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите пожелания.Колата на първо време ще се сдобие с едни coilover-и и леки промени по окачването,за една идея по-добра стабилност... :moto:  Пък после ще му мисля за останалите неща,на първо време търся щора за багажника,че нещо е мисията невъзможна.... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.