Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кора на багажник


Bakalov

Recommended Posts

Здравейте колеги, знаете ли как се сваля кората на капака на багажника на Фабия Хечбек, защото ми се е разкачило нещо по задната чистачка и през всички дупки на кората тече течност за чистачки, дори ремъка за затваряне на капака мирише на ябълка...

Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се с дърпане, и за по-лесно си помагаш с права отверткта.

Държи се на много здрави метални щипки. Подхващаш го от едната страна смело и си светни с фенерче в процепа ако искаш за да виждаш къде точно са щипките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! 
Свалих я аз по гореспоменатия начин, гледам - тръбичката на място, никъде по снопа, в който идва няма мокро, мокро е само на помпичката. Изсуших всичко и пак дадох да пръста отзад и що да видя - тече от помпата, по-точно от пластмасовата част, в която се включва водоносната тръбичка. Или ще сваля помпичката и ще видя дали мога да я залепя или ще си търся друга... А тамън бях решил, че съм оправил проблемите по колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.