Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Емблеми


mtj5776

Recommended Posts

Здравейте колеги,


реших и аз, по пример на други фенове,да подменя предната и задна емблеми на окито


някой може ли да ми каже как се свалят? дали за на щипки и има ли някакви тънкости при отделянето им от колата


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емблемите се захващат посредством двойнозалепваща лепенка. Най-безболезнено се свалят с конец за зъби. Желателно е да е при топло и слънчево време, за да отпусне по-лесно лепилото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емблемите се захващат посредством двойнозалепваща лепенка. Най-безболезнено се свалят с конец за зъби. Желателно е да е при топло и слънчево време, за да отпусне по-лесно лепилото.

а с конеца как се процедира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната емблема не е само с лепило.

Има и едни като "пинчета",виждат се като вдигнеш предния капак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната емблема не е само с лепило.

Има и едни като "пинчета",виждат се като вдигнеш предния капак.

да,видях ги. това нещо като контри ли са? и има ли лепило и там

,или се държи само на тях? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С конеца се прерязва двойнозалепващата лепенка, т.е. подпъхва се зад емблемата и с движейки го наляво-надясно се прерязва лепенката. Тия пинове са фиксиращи,за да е хоризонтална емблемата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойнозалепващото се лекува и със сешоар. Нагрява се продължително, до размекване на лепилото и воала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С конеца се прерязва двойнозалепващата лепенка, т.е. подпъхва се зад емблемата и с движейки го наляво-надясно се прерязва лепенката. Тия пинове са фиксиращи,за да е хоризонтална емблемата.

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойнозалепващото се лекува и със сешоар. Нагрява се продължително, до размекване на лепилото и воала.

Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Моите паднаха много лесно, леко ги дръпнах. Не мога да кажа същото за донора(фабия)..... душманската с един нож, изкриви се ножа, но паднаха! :) Фабията отиде за скрап, та затова използвах груба сила. ;)

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Алиекспрес намерих емблеми по 8 долара от новите,8 сантиметра.

Струва ми се изгодно.

 

От там си взех лепенки за 3,20 долара. Получи се доста добре и няма нужда да сваляш старите емблеми. Лепиш директно върху тях. Всеки си мисли, че съм сменил емблемите, защото тези се оказаха доста добри, даже са си релефни като оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От там си взех лепенки за 3,20 долара. Получи се доста добре и няма нужда да сваляш старите емблеми. Лепиш директно върху тях. Всеки си мисли, че съм сменил емблемите, защото тези се оказаха доста добри, даже са си релефни като оригиналните.

Линк имаш ли за да може да е по-лесно и да се знае кои са хубави :) Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз намерих един СЕТ със 7 бройки логота за гумите айрбега и 2те емблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама не разбрах този който колегата даде сет ли е? Или трябва няколко да поръчаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка на Жоро е към комплект от 7 броя стикери - четири за капачките на джантите, една за предния капак, една за задния капак и една за волана

 

ПС: Написано си е на Traditional Chinese  :D 

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка на Жоро е към комплект от 7 броя стикери - четири за капачките на джантите, една за предния капак, една за задния капак и една за волана

 

ПС: Написано си е на Traditional Chinese  :D 

Благодаря! Нов съм простено ми е за тъпите въпроси :D :D :D :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този който поръчах е от 7 БР. Беше на промоция. Сега може да е малко по-скъп. Тази за волана нестава, защото е по-малка, но другите са ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля и аз да си поръчам от този комплект със 7 емблеми,но ако може качете снимки да видим как изглеждат който си е сложил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.