Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Емблеми


Recommended Posts

Здравейте колеги,

реших и аз, по пример на други фенове,да подменя предната и задна емблеми на окито

някой може ли да ми каже как се свалят? дали за на щипки и има ли някакви тънкости при отделянето им от колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Аз също се интересувам от смяната им, но ще е хубаво, ако има информация от къде да ги закупим. В ЕТ са близо 40лв бройката, което е към 80лв за две емблеми. Някой намирал ли ги е по-ветино?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах едни от Али Експрес,но в момента няма налични.

Исках да ви пусна линка.

7 емблеми са,предна,задна,волан и на 4-те джанти.

Струват колосалните 3.20 ЮС Долара.

Лошото е,че поръчаните от мен се бавят вече доста,ако не дойдат до четвъртък отварям диспут на продавача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил с какво качество са, като/ако пристигнат? Ако са достатъчно добре, може и ние да се възползваме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/itm/141498861129?_trksid=p2057872.m2749.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Колко ще изтраят - божа работа. Важното е, че синеца им се радва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези изглеждат като лепенки. Такива ли са?

Не би ли трябвало да са някакви по "твърди" емблеми, като от пластмаса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само оригинални или със заводските! Никога не са като оригиналните ментетата! Не ви ли е смешно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола започва да става прекалено натруфена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 лв за емблема никога няма да дам.

Не да е оригинална,а каквато ще да е.

Предпочитам да си харча парите за нещо по-стойностно,но не и емблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка сте прави, че не си струват парите. Парите, които ЕТ им искат звучат несериозно :)

Освен, ще си джиткаме с тези, които си имаме и ще се надяваме на upgrade към новата октавия с нови емблеми :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са емблеми от Алито, не са стикери а цели емблеми, но дали това беше размера не помня - никога не съм мерил моите, поръчах ги от ЕТ по номер.

А ето тези си поръчах на 11.11 за 2,70 EUR, тогава бяха на прИмоция, сега излизат 4,19 EUR. Аз ги поръчах само заради емблемата за волана. Другите са си в пакетчето с китайските йероглифи, ако някой ги иска ще измислим нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izolini - благодаря за информацията. В крайна сметка ще си поръчаме емблемите сигурно от китайския сайт. Цена от около $17 звучи по-добре за 2 броя и още няколко $ за капачките за джанти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната емблема я сменях миналата година и ако не се лъжа беще приблизително 20лв. в магазина на Симеоновско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Дружки , кажете как се сваля предмата емблема, че ми подариха чисто нова - За Октавия 2 питам :)

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.