Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПОМОЩ


Slack3r

Recommended Posts

Здравейте колеги..Купих си Шкода Фабия 2006г. 1.2 12v..Та проблема е че колата докато върви влиза в авариен режим и не може да вдигне повече от 2300 оборота..Кабели на свещи,свещи и трите бобини сменени и пак..Благодаря предварително за мненията и помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само в движение ли? На място форсира ли се? Проверете катализатори, гърнета да няма нещо запушено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави го от време на време.. Като го направи гася,паля и се оправя за неопределено време после пак същото упражнение.И така не мога да го разбера от какво е..Прави го и като е спряла и като е в движение!!

Редактирано от Slack3r
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

И аз да се намеся , че имам същия проблем и компресията  ми е 13 към 14 отива и после забива - фабия 1.2 12v .Забива веднага на първата минута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.