Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам някои части за Октавия 2


didkoltd

Recommended Posts

Търся си някои неща и реших първо да опитам тук преди да ходя по моргите!

1.Кора под мотора

2.Ляв подкалник - мокетената част и пластмасовата

3.Десен подкалник - само мокетената част

4.Халогени - ляв и десен

5.Пълен комплект миячно за фаровете

6.Кутията на въздуховода - това е тази кутия която се захваща на предния панел и от нея отива във филтърната кутия

 

Ако се сетя за още нещо ще допълвам.Ако някой има нещо от това което търся моля нека ми пише на лични като офертите да бъдат придружени със снимки,цени и местонахождението им !Моля предлагайте ми изцяло здрави части защото причината да ги сменям са все някакви забележки които ме дразнят!

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа метална кора ако ти върши работа.Нова с дебелина 2мм и всичко необходимо за монтаж без да се налага да се правят дупки по колата.Цена 105лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нова пластмасова кора - 40 лв. Продавам я защото, за разлика от оригиналната кора, и липсват едни "баклавички" от вътрешната страна, които изпълняват ролята на термо и звукоизолация.

Редактирано от stefan l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря за предложенията колеги ,но държа частите да са оригинални и в много добро състояние!

За момента съм намерил:

1. Левия подкалник - пластмасовата част

2. Десния халоген

 

Другите неща все още ги търся!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.