Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Felicia 1.3, 95


Recommended Posts

Продавам старата си Фелиция 1.3 карбуратор, хечбек. 1995 г. Колата, разбира се, има забележки. Ламарините са здрави. Километри към 178 000 (реални, купил съм я от приятел, първи и единствен собственик). Таблото съм го сменил с табло с оборотомер. Всичко по нея работи, освен че не се отваря капака, щото се прецака лостчето за отваряне :) Иначе пали и тръгва. Доста мърлява е. Ако на някой му трябва да си върши работа. Офертата е валидна 5-6 дена и я изхвърлям за скрап, но ми е жал. За прехвърлянето ще трябва да платя гражданска - поне една вноска, и данъка, и оценка. Цена 550 лева (от тях около 100-100 и нещо ще ми отидат за посочените разходи) и, моля, без коментари по цената. Снимки нямам в момента, ако  интерес, ще я снимам. Колата се намира в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за изтриване, колата отива на боклука поради липса на интерес.

Редактирано от bungee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.