Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия 2 1,4 TDI комби


kiril_kirilow

Recommended Posts

Здравеите колеги,продавам Skoda Fabia 1,4 TDI комби,2010 г

Километри : 142690 км и се увеличаваt.

Обслужвана само в Еуратек.

Закупена : февруари 2010 г

Реални километри доказуеми със сервизна книжка и във всеки един сервиз на Еуратек.

Сервизна книжка водена акуратно + останалите книжки - За радиото и Книжката за употреба на колата

Платен данък 2015 г.

EURO 4 реално и записано в големият талон.

Перфектно състояние.

Минато Каско със заключение " Без Забележки" Пълно Каско до 02 2016 г.

Гражданска отговорност - остават 2 вноски по 36, 88 лв.

Регистрирана със новите талони ( със повечето информация във малкият талон ) +4 зимни гуми.

Средно ниво на оборудване

-предни ел. стъкла

-ASR

-ABS

-климатик

-Борд. компютър

-Модул дневни светлини ( при запалване се включват дългите на 60% )

-Airbag за пасажера

-Фабрично аудио CD/Mp3 Dance

Напълно обслужена остават около 8 000 км до смяна на масло.

Сменен ангренажен комплет на 100 000 км във Еуратек.Записано във сервизната книжка.

Среден разход на гориво 5,8 - 6 л.Това е найстина средният разход на колата,като лятото е карана почти винаги със включен климатик.

На дълго извънградско разхода е около 4/100.

Автомобила се намира във гр.Хасково.

Кирил Кирилов

тел:0888/661786

Цена за форума : 9400 лв.

Ако някой се обади да казва,че е от форума.Във масовите сайтове за продажби цената е друга.

 

Малко повече инфо : Това е старата ми служебна кола.Карам я от 5 километра и всички навъртяни километри са лично от мен.Въпреки масовото мнение за служебните коли,мога смело и отговорно да заявя,че колата е поддържана редовно и акуратно и не е мъчена на максимум.Не съм любител на високите скорости,предпочитам да се прибирам всяка вечер жив и здрав при семейството си.

Купих си я със идеята да я използвам като лична,но май ще трябва да се ориентирам към някой ван или сув.Обичаме да пътуваме през свободното време.

Към момента има още 2 вноски от Гражданската,но най-вероятно скоро време ще бъдат платени или преди продажбата,което настъпи първо.

 

036135500.jpg?r=0

 

036135501.jpg?r=0

 

036135502.jpg?r=0

 

036135503.jpg?r=0

 

036135504.jpg?r=0

 

036135505.jpg?r=0

 

036135506.jpg?r=0

 

036135507.jpg?r=0

 

036135508.jpg?r=0

Редактирано от kiril_kirilow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Колега поздравления за отношението към "сужебния" автомобил, малко са хората които пазят чуждото. Поздрави и успех с продажбата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,поддържал съм си я все едно е моя.Все пак на нея съм си поверявал ежедневно живота и здравето,а то ми е доста ценно :)

Не мога да разбера някой колеги ( от моят бранш ) като е служебна и ............. ,а и най лесното е да поддържаш служебен автомобил - нищо не плащаш,само пращаш фактурите.

Редактирано от kiril_kirilow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Нова цена за форума : 9 000 лв.

 

Гражданската отговорност ще бъде платена напълно до няколко дни.

 

Бонус до 08.10.2015 г - пълен резервоар със гориво от бензиностанция.Не от "туби"

 

 

Колата все още чака новият си собственик,който ще я гледа и ще се грижи за нея също като мен.Сигурен съм,че ще му донесе много хубави спомени от местата които безпроблемно ще посети със нея.

Редактирано от kiril_kirilow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Гражданската отговорност е платена напълно и изцяло.

До февруари 2016 г - само каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.