Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Много ниски фарове


Fabianowhite

Recommended Posts

Здравейте Шкодаджии, при мен пък проблема е с късите светлини.Шкодата е FABIA 6Y5-2006година. На дълги що годе добре свети, ама на къси самите фарове много ниско светят, пробвах да ги дигна от копчето за вдигане на фаровете-макса е позиция 3, оттам установих, че не ми работят машинките за повдигане, на десния фар беше излязло от ямката и го оправих, но на левия все още не работи. Сега съм ги дигнал на максимална позиция 3, като що годе съм регулирал светлинния сноп хоризонтален да е. Освен това на левия фар от ръчната настройка височината на фара при завъртане с шестен пак нищо не се получава. Да търся ли нова машинка за левия фар? Дали проблема не е в рефлекторите или от самите крушки. Да ги сменя с нови или нови, които са по-силни ? Дайте идеи, че по тъмно просто не се кара. Принципно, колата е фейслифта, но е със сменена предна маска от стария модел-като са поставени правоъгълни халогенни фарове. Тях ги купих на старо, но крушките им бяха изгорели и този, който ги монтира им е сложил някакви(предполагам най-евтините), така че не съм очарован и от тях-не ми помагат особено !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност позиция 3 ти е най-ниската, за когато колата е напълно натоварена. Ръчното регулиране на фара не е свързано с машинките, по-скоро винта или си е изтрил леглото или не е на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- е само шофьор + пътник; 1 - шофьор + пътник + пътници на задната седалка; 2 -  шофьор + пътник + пътници на задната седалка + багаж отзад; 3 - шофьор + багаж отзад. Това е като натовариш колата и задницата клекне, фаровете светят вече високо и да можеш да ги коригираш и да не заслепяваш насрещните.

 

Цялото ръководство на английски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега може да си купиш и по-силни крушки. Аз ползвам Осрам Силверстар 2.0 +60% и съм доволен от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.