Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шкода октавия g-tec


светослав7410

Recommended Posts

Здравейте,от скоро съм собственик на шкода октавия g-tec.Искам да попитам има ли някой познания отностно тъч скрийна.След стартиране на двигатела минават точно 10мин и осветлението рязко се променя,става по тъмно,това ми е малко дразнещо.Ходих два пъти в оторизиран сервиз и нищо.Има ли някой с подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз лично никога не съм имал такива симптоми с Болерото, а и за първи път чувам за такъв проблем.

Моето мнение е, че определено се касае за технически проблем, който трябва да се оправи гаранционно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое осветление се променя? На болерото или на останалите копчета? Пускаш ли си фаровете през деня? А като доближиш пръста си започва ли да свети силно отново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.