Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разяден лак на тавана от пилешко ....


n_kovachev

Recommended Posts

Здравейте,

Вчера забелязах, че на тавана на колата, точно до шофьорската врата има петно, на което лака буквално липсва. Очевидно е разядено от пилешко ....

Та въпросът ми не е как да се оправи - то ясно, че целият таван е за боя, а по-скоро дали на някого му се е налагало да завежда такава щета по каско, и признават ли го застрахователите.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го правил и не съм фен на схемите, но:

Моя съвет е да го донадереш и да мине като хулиганство или нещо от сорта. Ще трябва да отидеш и за бележка до РУП-а където е "станало" събитието. Проблема е, че има възможност да те минат по параграф "естествена корозия", а това не се покрива от застрахователите. Както казваш ти, така и така ще се боядисва - вържи си гащите хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За един детайл не се ходи до РПУ. А и да се отиде е по изрично изискване на застрахователя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.