Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нотариус в събота в София


Mendeleev

Recommended Posts

Здравейте колеги. Очертава се да купувам една кола от София, но момчето от което ще вземам колата не знае никой нотариус, който да работи в събота. Знаете ли някой, който да работи в събота и колко пари ще вземе за прехвърляне в почивния ден. Ако може и координати ще бъда много благодарен.

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам един нотариус който преди 2-3 години работеше в събота. Предполагам и сега работи, но не съм сигурен на 100%. Кантората му се намира на Гео Милев 33, а за по сигерно можеш да звъннеш да питаш дали работи - 0878602105 нотариус Димитър Александров с рег.номер 595. Пак казвам инфото ми е от преди 2-3 години но може да свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай район за да помогнем, иначе като чукнеш в Интернет и излизат кои нотариуси работят в събота. Всеки ще дойде ако му звъннеш по телефона и се  уговорите.

Иначе Нотариус Евгения Братоева Дежурен нотариус в събота, от 10:00 до 13:00 София 1142

бул. Евлоги и Христо Георгиеви №89
вх. А, ет. 1 (надпартерен) тел.: 02 981 68 53

тел.: 02 987 09 50
моб.: 0889 934 466

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходили сме точно при Евгения Братоева в събота.

Имай предвид, че ще е голяма навалица, предвиди си едни 2 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се да купувам една кола от София,

И какво си избра?

Че тръгна от един модел,пък се вглеждаше и в други......

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо въпроса с нотариуса е решен.-http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/51014-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%83%D1%81-%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/

Второ попадна ми един перфектен Ровър  двигател и автомат на Хонда. Колата е много поддържана и читава, само че не се знае дали момчето ще я продаде - има вероятност да се откаже. Ако се откаже ще мисля тогава какво ще правя. Дано през това време си продам наличната кола.

 

Мод едит:

 

Уважаеми колеги , моля имайте предвид , че колегата Боян Петров (ник във форума - Боре ) , работи в Събота САМО след предварително проведена консултация относно необходимите документи и вида на нотариалната услуга , както и след предварително записан за Събота и потвърден най-късно до 13:00ч в Петък час за извършване на нотариални услуги ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.