Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1 - ел. стъклоподемник шофьорска врата


Westice

Recommended Posts

Здравейте!

 

От няколко дни при сваляне и вдигане на стъклото на шофьорската врата има много дразнещо скърцане. За капак на всичко снощи като свалих стъклото до долу, спря да се вдига. Разглобих кората и видях че има скъсано жило. Натиснах бутона за сваляне и вдигане и забелязах че падат бели парчета пластмаса от моторчето. Въпроса ми е как да процедирам? Нов стъклоподемник ли трябва да купувам или да търся части за този. Ако можете ми пратете линк със инструкции за монтаж и демонтаж или снимки. Ще съм Ви много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния механизъм е с 1 водач а предния е с 2.Проверка в еуратек за наличност и дали въобще се продава.Целия механизъм е скъп (около 200).От ЕураТек миналата седмица казаха че се продават пластмасовите водачи само за О1 фейслифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.