Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1 базова въпрос относно оборудване


fatrat

Recommended Posts

Здравейте.Имам няколко запитвания. Значи имам ок1 1 обаче е базов модел и искам да си сложа разни джунджурии, като например ел. прозорци централно с комфорт модул, за фаровете видях, че могат да се направят с разни реленца :D. Има ли смисъл да се занимавам, колко кеш ще стъпи, частите аз ли трябва да ги намеря? Още нещо има ли някой колега който разбира и му се занимава? Или някой в Люлин да ми предложите?

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не можеш сам, по-добре се откажи защото ще ти излезе доста скъпо. По-евтиният вариант е да продадеш базовицата и да вземеш нещо с повечко екстри. Аз лично надграждам, но колата съвсем не е толковя гола.

Иначе има идеален човек за ъпгрейди в Люлин. Потърси в белия списък maximum key sevice или Владко и Пепи. Намират се в една кооперация на гърба на Силвър центъра.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за бързия отговор. Може да се разходя до Силвър център. Все пак вярвам,че до към 500 600 камъка ще се вместя. За централното мислех да потърся Доктора, но не мога да се оправя с личните съобщения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да пробваш да продадеш твоята и да добавиш едни макс 1000лв и да вземел някоя с повечко екстри оригинално монтирани?

Едно време имах пунто с 1,1 двигател.. исках да го правя Sporting и да му сменям двигателя защото ми бе изпаднал уж на далавера. Баща ми ме съветваше да продам моето и да взема оригинално такова от колкото да се вкарам във филма. Е реших да се вкарам и след това съжелявах много като теглих чертата :)

Оригиналното си е оригинално :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега и аз мислех по същия начин докато не теглих чертата и видях,че ще ми излезне по евтино да оправя моята отколкото да търся е2хх мерцедес или 3-ка баварец, недай си да търся сносна l&k :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.