Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фейслифт на О3 се задава вече


Alpinjuga

Recommended Posts

Седя си аз, чуда се откъди ми е познато това разделяни на фаровете и днес покрай мин минава Мерцедес E350....

 

Някак си ми стана странно ....

Редактирано от Ради
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    9

  • Impress_me

    7

  • b3lq7a

    5

  • Milen Dimitrov

    4

Най-много писали в темата

Мда... може да има нещо общо, пак... Както преди:

91099722011-mercedes-benz-c-class-8.jpg

 

Ама първо излезе Октавията:

bt_design_skoda_octavia_rs_6.jpg

 

 

Сега е почти същото, ама наобратно...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не знам къде остана индивидуалността:

 

036942503.jpg?r=0

 

036942504.jpg?r=0

 

 

Мерцедеса поне разделителната линия на фара има продължение по предният капак, макар че на живо поне според мен хич не изглежда добре.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно вътре какво са променили или добавили.... и какви "детски" болести са изчистили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следвайки последните тенденции в автомобилостроенето, са намалили производствената цена с 20% (реципрочно качеството), а са увеличили крайната цена с 20%.

 

Иначе това с тия смешни фарчета е най-грозното нещо излязло от Шкода, след Фабия 1 седан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено неестествено е това разделяне, силно се надявам да не го приемат като дизаин, но все пак нещо трябва да се отличава от пре фл, дано го измисля по по-естетичен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължава да не ми се вярва. Няма логика да е това, не е и практично. ЛЕД светлината отдолу на фара както си седи стилно в момента...неадекватно ми се струва да се разделя. Ще станат 4 ЛЕД лентички.

 

А и какъвто и да е ФЛ-та, по-важно е какво се случва под капака и в интериора. Има по какви детайли да се работи, така че не само външният вид е важен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Следвайки последните тенденции в автомобилостроенето, са намалили производствената цена с 20% (реципрочно качеството), а са увеличили крайната цена с 20%.

 

Иначе това с тия смешни фарчета е най-грозното нещо излязло от Шкода, след Фабия 1 седан.

 

Вярваш ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам фейслифта на снимки и се чудя кога ще илиза ОК4!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2025. Грубо по около 4-5 години на модел...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2020-2ра ще има о4ри според мен, горе долу през 7-9год вадят новия модел. 1вата - 1996, 2рата излезе 2004та, 2013та - 3тата, ама на нея избързаха с ФЛта. 

 

пс. На мен с двусекционните фарове са ми като визуална измама и ми се вижда към малеене на предницата. Вие как мислите?

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря като Model Year:

1996 - Октавия 1

2000 - Октавия 1 фейслифт (4 години)

2004 - Октавия 2 (4 години)

2010 - Октавия 2 Фейслифт (5-6 години по-късно)

2013 - Октавия 3 (3 години)

2017 или 2018 - Октавия 3 фейслифт (4-5 години)

Октавия 4 след 3-4 години, да...

 

Колко точно ще се задържи фейслифта, всичко зависи от продажбите, интереса на хората, концерна, а вероятно и от много други неща... Горе-долу там, да 2020-2021-2 някъде, да да - не 2025... абсолютно вярно, като го сметнах сега /грешно ми смяташе ЕЛКАТА/... Подведох се, защото някъде четох, че повече време ще отлагат за новостите - тоест... за голф 8 бях чел преди, че се очаква да дойде доста късно... а пък досега ги изкарваха доста бързо - всеки "фейслифт" си е нов модел/номер при тях.

 

Поздраво

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще сменям марката след 2 години. Кодиака кога ще го пуснат официално в България?.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално ще го покажат тази година Октомври ли, кога беше точно изложението в Парижът...  и след това другата година около пролетта ще се пазарува :)

 

Поздрави

 

ПП: Мда, от 1-ви до 16-ти Октомври 2016 - ще го видим на снимки/на живо и след това, както супърба - Март/Април ще може да се поръчва свободно. И сигурно ще е около 50 000лв базова цена :)

 

ПП2: Грубо-грубо... каквото има в новия Тигуан, каквото и да е, Шкодиакът ще прилича на него...

https://www.carwow.co.uk/news/Skoda-2016-SUV-price-specs-and-release-date-1824

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че О4 може да е обвързано с напоследък тиражираното стъпване на американския пазар и директно нея да представят там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално ще го покажат тази година Октомври ли, кога беше точно изложението в Парижът...  и след това другата година около пролетта ще се пазарува :)

 

Поздрави

 

ПП: Мда, от 1-ви до 16-ти Октомври 2016 - ще го видим на снимки/на живо и след това, както супърба - Март/Април ще може да се поръчва свободно. И сигурно ще е около 50 000лв базова цена :)

 

Или около 70К с нормален двигател и прилични екстри. Май леко по-леко почваме да гоним премиума по цени поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я покажат, ако са готови, това което съм чул е, че са доста назад. Много вероятно да остане за догодина. По принцип имат за Испания планове есента, вече на тест драйв за служители на официалните вносители. Да видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или около 70К с нормален двигател и прилични екстри. Май леко по-леко почваме да гоним премиума по цени поне.

 

Абсолютно. Последния път, като бях в ЕТ за смяна на масло на фабията, чух да си говорят хората "...нали ххх каза оня ден на оперативката, че вече шкода не била евтина кола, да сме го забравили това нещо...гоним премиум..." - някой от управата казал на работник... ;)

 

Та така... не била евтина кола вече :)

 

Иво, какво толкова им харесва в тоя край на Европа - О3 в Португалия, С3 и той беше по екзотичните страни, Кодиака в Испания... интересно :) Залагат на палмите, лукса, именията, екзотиката... мдааа :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, идея нямам защо там. Може да им е по-евтино от Франция или Италия. В Гърция гледам никой от ЕС не се бута да ходи... явно са решили морско. Лично мнение, че тая кола е по-скоро за Алпите или финландските заледени пътища. Ама не ме питат ;)

 

 

И по темата с евтини и тн - появиха/доразвиха се марки, които да са под Шкода като качество и цена, за това нашите вече не са най-долу. Дачия със 10модела, Грейтуал, а на нашата се налага да се бори и с кореиските - в един ценови клас са... та всичко е политика и някоя и друга забравена екстра!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, идея нямам защо там. Може да им е по-евтино от Франция или Италия. В Гърция гледам никой от ЕС не се бута да ходи... явно са решили морско. Лично мнение, че тая кола е по-скоро за Алпите или финландските заледени пътища. Ама не ме питат ;)

 

Ахаха, абсолютно да! Ама виж го и новия Тигуан - показват го в града... и тука-там малко рекички.

 

Страхотен е, много ме кефи :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая си маса - и нископрофилни гуми, няма как да е за извън пътя, тая си е градска.

 

По ме вълнува спирането на торсен диф на ауди и заместването му с тяхна система тип Халдекс. Вече всички ще са еднакви - само Мерцедес и част от моделите на Ровер и Порше(за тях не съм сигурен още) от европейските ще продължат с механичното 4х4...

 

Защо го казвам това - явно от нас се очаква да се сме си сменили критериите за 4х4 и модели като тигуан и Йети да ни устройват в клас 4х4. Да ама не, за мен са си слаби паркетки. Къде остана истинския 4х4 модел на ВАГ?

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.