Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Картер за Октавия1


joressi

Recommended Posts

Здравейте,

Вчера ударих в една дупка и си спуках картера на Октавия1. Някой да знае дали може да се залепи и къде в София.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си от някоя морга. Не си прави експерименти с лепене и заварки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благадаря Ви,

А по евтини втулки за повдигане на предница да знае някой къде се продават?

21 лв/бр от еуратек купих(става въпрос за чисто нови).

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2 бр. за продаване, неоригинални, правени от стругар. 20 лв.  0887 461 755. Сложих си метална кора и се отказах от тях защото развалят стойката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2 години съм със заварен картер точно до пробката, не беше сцепен, само малка дупчица, колкото да ти изтече маслото. Никакви ядове, дори не го мисля. 5 лева струваше заварката при аргончик. :)

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си купих оргинални втулки ама ако споделиш от къде си купи металната кора и какви пари ще ти бъда благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти Наско в Перник за метална кора. Тук има подробности. Имаше и още една тема, но не я намирам:

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/45774-за-металните-кори-повдигането-на-предницата-и-о/#entry292338

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде във ФВ-форума четох, че Наско от Перник заминал за чужбина.

Жалко за нас, ако е така. Желая му успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колега линк към моята тема от юли месец за метална кора, която бях пуснал преди да се сдобия с такава от колегата от VW клуб благодарение на колегата skodafen. Иначе както съм написал в моята тема първо се свързах с Наско от Перник, но човека ми каза, че в момента е в Германия и вече не се занимава с тази дейност. http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/50430-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F/

 

Монтира се в задната си част чрез 3 нитгайки М10 и болтове (има си ги в комплекта), които си влизат в съществуващи отвори в купето (но трябва да имаш специален инструмент или чрез точкови заварки захващаш нитгайката към купето и после като навиваш болтовете те си сплескват нитгайката от вътрешната страна). Отпред има две планки с болтове (които са си в комплекта), които се хващат в съществуващи отвори с резба под предните решетки (под едната е гнездото за куката за теглене). На мен ми я монтира лично Евгени от Трансексперт (от темата с белия списък със сервизи) за което съм му много благодарен. Ето и линк към поста който съм пуснал там http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/43544-авто-сервиз-трансексперт-софия/?p=357519

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.