Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фолио за крушки от къде?


yanko78

Recommended Posts

От доста време ме дразни жълтата светлина на дневните светлини на октавиата. Постоянно ровя и попаднах на руски сайт в който оригинална осрамска крушка са е фолирали в синьо и светлината вече е бяла. В линка има секция за Н15 и там е показана крушката и как свети. Вече има и Н15 на Осрам cool blue intence, но не съм сигурен дали ще светят дневните в бяло. Ако някой има идея за някакво термо фолио да сподели. 

 

http://forum.skoda-club.ru/viewtopic.php?f=47&t=96732&start=120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батинка и мен ме дразнеше това 7 години и преди това на Quattro-то... На него подмених жълтите стъкла с бели и бели крушки и стана си е** франко феродото... Пък сега на Фабиана взех просто от всякъде вкл. странични калнични бели на филипс и пак стана супер-дупер яко... То пак мига жълто защото за мигащия импулс крушката достига топлината на жичката да произведе миии миии жълт цвят... Обаче е много ярко жълто и мнооо ме кефи... И аз преди това мислих-слагах диодни пък после цветни от бей.кома, еми както стана сега преди просто не се получаваше а да и смених калничните мигалки с искряшо бяло вместо опушено бяло... Пробвай ако исках на OK сигурно може да изглежда добре пък манипулациата е под 10 лв сне така че... Е добър първи екс-секс от гледна точка на бюджетната специфика на технично-монтажната... Оххх забраах си смисълта... Май е влеме да си лягам... Така де да заспивам... заблавих, чеее... Заблавих... лека ношт сънчовци и успех с светулковците колега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.