Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Борд компютър


Chochare

Recommended Posts

Привет колеги, наскоро сменях EGR клапан, та от тогава както съм взел колата ми се анулира разхода(часовника не се разбутва), ако колата изкара примерно едно денонощие в гаража, а преди тва си седеше докато аз не го анулира, ако я карам през час си остава, та днес ходих до сервиза където ми правиха интервенцията и човека, ми каза, че не е бутал такава настройка(аз предположих, че нещо през Ваг ком е бутнал) рови не знам кво прави не намери такава опция, та за тва реших да пусна тема, някой дали има на идея, как мога да реша проблема да се върне по старому, че така леко ме дразни, и интересното беше, че ми каза, че и на неговия VW Caddy било по същия начин и аз отново му обясних, че преди да я занеса не беше така, но както и да е... Някой да има на идея, как мога да го върна на старото положение? Поздрави ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борд компютъра има 2 режима - такъв, който се нулира след 99 часа работа на мотора или 9999км или такъв, който се нулира след 2 часа престой. Сменя се с кратко натискане на ресет бутона. В горния ъгъл над показанията имаш една малка цифра 1 или 2, която ти показва кой от двата режима е активиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.