Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шкода октавия с каква система 4х4 е


mammut

Recommended Posts

Здравейте колеги имам спор с един приятел по въпроса за задвижването на 4х4 при ОКТАВИЯ1 2002г.

вйпроса ми е дали е с виско муфа или е задвижването на АУДИ тоест дали е с ТОРСЕН С МУФА ИЛИ С ХАЛДЕКС КАКТО ПРИ АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи няма нищо общо със старата система на ФОЛЦВАГЕН СИНХРО а си е нормално перванетно зацепена както при ФОРМОЛШАН

Без виско муфа  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е добре защото до колкото знам при едно добро и редовно обслужване на ХАЛДЕКС е вечен докато при виското си има определн живот и посе или нова или рециклиране ако позволява съответния модел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ето в тази тема има четиво - размисли и страсти:

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/48524-4%D1%854-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F/

Иначе халдекса е читава система с хубави гуми и ако купуваш нови да са комплект 4 еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.