Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Черни джанти на сива кола Ок2


mi6oka

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

колата е октавиа 2 преди фейслифта, намерих едни джанти 17 за октавията, които обаче са боядисани черен мат. Става въпрос за оригиналните 17ки на пегасус. Според вас ще отиват ли на кола сив металик? Малко ме притеснява че няма да стоят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

това са Neptune и са 18-ки, но поне може да се ориентираш цветово.

Сам прецени дали ти харесва. Все пак всеки си има собствен вкус  .... на мен лично ми харесва, но колата си е твоя :)

 

ааааа и колата от снимката е фейслифт :)

 

815446.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но трябва да затъмниш и стъклата сериозно за да докараш тоя ефект иначе ще седят като подарени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но трябва да затъмниш и стъклата сериозно за да докараш тоя ефект иначе ще седят като подарени.

Е не в ганстерска кола няма да е правя. Иначе по вълроса с джантите засега отпадна гумите са много зле от 2011 год. Намерих едни които са си сиви и с хубави гуми надявам се човека да не ги продаде до уикенда и да са добри и да ги взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.