Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за горивен маркуч


BlackSpot

Recommended Posts

Здравейте колеги, вчера си преглеждах двигателя и забелязах, че един маркуч е доста мокър/влажен около него също все едно беше леко пръскало/мокро. Предполагам че през него минава нафта и най-вероятно скобата се е разхлабила, не можах да видя че тамън я бях загасил и всичко беше горещо. Ще я притегна може би се е свлякла от вибрациите. Все пак реших да Ви попитам някои знае ли за какво е, както и това преди него сигурно е някакъв датчик. Също така къде мога да намеря инфо кои маркуч за какво/къде е? Нещо не можах да намеря инфо. Двигателя е BNM 1.4 TDI. Поздрави!

Тук се намира въпростния маркуч:
skoda_fabia_engine.png

11998668_10204986903094110_626414731_n.j

12007046_10204986902094085_1772899081_n.

Датчика:
11996950_10204986902934106_573478646_n.j

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволявам си да ти отговоря,защото си ми клиент.

Това е датчик за темп.на горивото.А маркуча е пропит с нафта.Не е проблем,вс.са така.Лошото е че се продава комплект с датчика и другите маркучи и тръбички метални и е гол.цифра.Около 300-400 май беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора Сами, и на мен това ми бяха казали в ЕТ за другия маркуч(за обратната нафта) който беше по същия начин, че се сменяло всичко и т.н. Аз обаче си купих говирен маркуч и си го смених, от тогава 50 000км няма ядове. За сега мисля да го избърша хубаво, да видя скобата и евентуално да не се е пукнал някъде, след което ще следя положението. Дали бих могъл пак да го заменя с такъв обикновен горивен маркуч? Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.