Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам 4 броя джанти Sputnik 7.0J x 17“ + 4 броя зимни гуми Bridgestone Blizzak 225/45/17


FCB4Life

Recommended Posts

Още преди да продам колата си ги бях спазарил с мой приятел, но на човека му излязоха други разходи и сделката пропадна.

Продавам любимите си 17-инчови джанти Sputnik. Без изкривявания, заварки или каквито и да било намеси по тях. С нормални следи от употреба.

 

Вървят в комплект с на практика нови зимни гуми Bridgestone Blizzak 225/45/17 DOT 29/14. Карани са около 2000км, купих ги в средата на миналата зима след като прецених, че тогавашните ми BF Goodrich не са достатъчно добри.

 

Снимки:

 

bfi1442145845b.JPG

 

 

rgh1442146121e.JPG

 

klz1442146296v.JPG

 

bfi1442146342r.JPG

 

rgh1442146383a.JPG

 

viu1442146422f.jpg

 

cqs1442146484g.jpg

 

opt1442146543k.JPG

 

Както се вижда на последната снимка, всяко колело идва с найлонов чувал за пренасяне и съхранение.

 

Ще ми се да ги продам в комплект. Цена: 1100лв

 

Разбира се, възможно е да бъдат продадени и поотделно. В такъв случай цените са:

Джанти - 450лв

Гуми - 750лв

 

Намират се в София. Няма абсолютно никакъв проблем да бъдат огледани и провервани където и както пожелаете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като получих само запитвания за джантите и гумите поотделно, свалих гумите от джантите и вече са готови за продажба самостоятелно. Не се налага демонтаж на място, в случай че някой има желание да гуми една от двете част на комплекта.

 

Допълнителна информация за гумите - моделът е Bridgestone Blizzak LM32S

 

Нови цени:

Джанти - 400лв

Гуми - 700лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега имаш ли представа да ли са подходящи за супърб 2 .,т.е с какво ЕТ са джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш ли представа да ли са подходящи за супърб 2 .,т.е с какво ЕТ са джантите.

Без да разбирам никак от джанти и гуми, според това, което попрочетох, би трябвало да стават за Superb 2. А и в тази обява така пише: http://auto.bazos.cz/inzerat/51896638/17-alu-sada-disku-Sputnik-5x112-original-Skoda-Octavia-2.php

 

 

Може ли снимка на 02ката ти как са седяли джантите?

 

Имах една снимка с тези джанти (дори си я бях сложил тук), но съм я забутал някъде. Монтирани, джантите изглеждат общо взето така.

bfi1443514242o.jpg

 

Редактирано от FCB4Life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.