Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

още един собственик на октавия 4х4


mammut

Recommended Posts

колеги извинете ме за лапсусите при писането старая се да пиша бързо а не много вярно :pioneer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фитилите са по идея на един мой приятел който караше АТВ в гората и от там ме замота с тези фитили...иначе е гадно ако гумите са нови да се дупчат с фитили. Иначе за пътуване на далеко, винаги гумата в багажника. Ползвахме преди на служебно VW CADI един компресор на VW и с него помпихме един бус на 3 бара ги направи, бавничко но ги прави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=58&t=447221

 

Да не се счита за реклама,опитвам се да помогна на колегата.

Че с тези 350лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коллега благодаря ти за помоща

но точно в момента тези 130лв. не са ми никак излишни и май ще трябва да поизчака тази екстричка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коллега благодаря ти за помоща

но точно в момента тези 130лв. не са ми никак излишни и май ще трябва да поизчака тази екстричка

Напълно те разбирам.

Много добре знам какво е да стягаш нов внос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз колата я обслужих.Ролки ремъци масла хубави свещи.Но имам друг проблем сега /отворил съм нова тема/.Трудничко ми пали сутрин трябва да задържа ключа повечко от необходимото докато запали.

Колкото до обслужването на новия внос да не е много приятно купуваш я за определена сума и после още едно 1500лв.с регистрация и обслужване не ти мърдат и то какво става .......Ама да ти кажа че и при новите коли не е по розаво положението.През 2008г. си купих нов Шевролет Авео от магазина.И още на 5000км.ме накараха да направя смяна на масло уж след разработка на двигателя което хич не бе евтино в оторизирания сервиз.Там винаги ти режат глават.Да не говорим че още на шестия месец се наложи смяна на два датчика на ABS което слава богу беше гаранционо но после дойде другата изненада на 20 0000 ми се изкривиха предните дискове и според /големите специалисти/ в оторизирания сервиз това било от начина ми на караве и гаранцията не го поемало.Да не ти казвам какви пари ми взеха че още ми става лошо като се сетя.В последствие се оказ че това е фабричен дефект и при 99%от авеотата тази година ем се смениха предните дискове.Ако почнем и да гледаме застраховки и други такси в които влиза дори и еко такса е да малко по евтина от тази на втората употреба коли си е направо лудница. Тъй че от опит вече знам че дори е да е нова колата пак си трябват парички. Единствения пюс е че има гаранция и евентоарно някое дребно проблемче може да ти излезне безплатно с триста увъртания и шикалкавения от съответния сервиз.А като си дойде време за нормалното обслужване и тя е още в гаранция знаеш много добре че трябва да отидеш пак при тях и тогава майкоооооо какви цени са по две та по три.Тъй че да им пи.......я на новите коли и гаранциите им.Само дето едната струва 5лв. а другата 25лв.

Май се поовлякох :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.