Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.9tdi


kvnedelchev

Recommended Posts

Здравейте, колеги.От вчера,като запаля колата и на таблото започва да ми премигва индикатора(реотанчето),който е за подгрева на свещите?Ходих при един майстор и ми каза,че може би е от стоп машинката,което малко ме усъмни.....какво общо има,но все пак?Ако имате идея,какво означава това, ще съм ви благодарен.Колата е Фабиа комби,1.9 тди,01г.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При проблем със стоп машинката, наистина премигват реотаните за дизел или светва лампата за авариен режим на двигателя за бензин. Проверява се лесно, поглеждаш отзад дали светят при натискане стоповете. Иначе точната причина само с диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, наистина може би е стоп машинката,защото не ми светят стоповете.А искам да попитам и друго,къде се намира стоп машинката и дали ще мога да си я сменя сам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, наистина може би е стоп машинката,защото не ми светят стоповете.А искам да попитам и друго,къде се намира стоп машинката и дали ще мога да си я сменя сам?

Ако можеш да си завреш главата до педалите ,значи можеш(то това е и по-трудната част)иначе завърташ леко мисля наляво беше и я изваждаш.По добре първо я свали че май са няколко модела.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да си завреш главата до педалите ,значи можеш(то това е и по-трудната част)иначе завърташ леко мисля наляво беше и я изваждаш.По добре първо я свали че май са няколко модела.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл, това със завъртането на ляво, тогава от подкалника ли ще трябва да я извадя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв подкалник. Легни и огледай хубаво педала на спирачката. По-точно горната му част. Виж дали има нещо което ти прилича на стоп машинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се стигне до педалите се сваля лявата долна кора на таблото ... без да я свали само ще гледаш и нищо няма да видиш.

Сваляш ключа за фаровете , отвиваш 3 винта по ръба на кората и два при бушонното табло , пускаш я да висне на пода и ще видиш и машинката на спирачката и на съединителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я сваляш лявата кора, ако имаш малка хладилна жабка внимаваш и вадиш маркуча за студен въздух. После този маркуч се вкарва с гъвкави пръсти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.