Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Октавия 1 комби 4х4 тди


nitrogen

Recommended Posts

Здр. колеги, баща ми си търси кола .. става дума за Октавия 1 комби 4х4 дизел .
Набелязах си няоя друга обява из сайтовете , но реших да пусна една тема и тук,
Ако имате предложения пише тук или на лично. :fiu:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Продавам си моята Октавиа 2 4х4 105кс. 2007год. 

Причината за която е продавам е че ми е слабичка.Ако имаш интерес ми пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

1ката е с халдекс 3, не е много 4х4... 2ката е с 4ка и е с друго поведение и проходимост!

 

благодаря ти за информацията колега :doubleup:

заглавието е такова поради факта ,че задвижването на модела е общоприето да се наричат така,

 очевидно О2 е друго поколение и би следвало да е по-добро, но ... бюджета стига само за 1-ца :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, че не е пернаментно, а пуска задния мост при загуба на сцепление на предно колело, 4ката е пернаментно и някои имат ЕДЛ - ел закл на междиния диф(тук е истината). Поздрави и успех с избора на бъдеща Шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Този EDL релано работи като ASR.. нищо не заключва при Октавиите, а просто ти хваща едното колело за да прехвърли въртящия момента към другото. Демек работи посредством АБС-а. Екстрата не може да се изключи или поне не с копче, но пък сама се деактивира при подаване на пълна газ или при по висока скорост ( нещо ми се върти в главата за над 40км ).

Що се отнася до това кой модел по ги бива.. всички са един дол дренки. Все си си взел Сув автомобил без наличието на истиснско заключване на деференциал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За какъв бюджет става дума. Моята е единичка.2002г. 1.9 Дизел. 101 кс. Перфектна. Повдигната и с метална кора. Бих я продал ,за да си купя двоиката,че е по широка. Но след всичко направено за нея би и искал около 8 000 лв. Знам,звучи много,но като се види ще разберете !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.