Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво става с Autobild - България


mill888

Recommended Posts

  • Привет на всички. Моля, ако някой колега разполага с информация за причината, поради която вече втора седмица не излиза любимото авто-списание, нека я сподели. В пространството витаят различни слухове -  от това, че екипът на списанието е в отпуск до фалит!

     

    Тези постове са едни от последните от facebook - страницата на списанието:

     

    Иван Л. Няма да излиза повече, така ми казаха на една будка за вестници.

  • 522654_102238226632200_851069801_n.jpg?o

     

    Рдве Ддве Защо бг сайтът им е замръзнал на 28.08.2015?

Редактирано от mill888
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото може да се вярва, според информация от нета спират да го издават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше. Откакто смениха издателите преди 2-3г. посоката беше само надолу.  Хванете едно издане от 2009-2010 и едно от последните, първо сравнете качеството на хартията и оформлението на статиите, за тяхното съдържание пък да не говорим. AMS е разумният и по-добър вариант.

Редактирано от DGSTN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм абониран и днес получих Top Gear с писмо, че ми го изпращат да с цел "по-пълно запознаване на аудиторията с изданията"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе и ще продължава да излиза. Просто смениха медийния си партньор и за това миналата седмица беше пауза. Друго, което ми направи впечатление в днешния брой е, че всичките материали бяха преводни. Нямаше нито един тест на български журналист

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По инфо от Интернет:

За момента го издава фирмата на досегашния главен редактор с цел да се запази екипа, но бъдещето е неясно и предстои вземане на окончателно решение на собствениците.

Въпрос на политика за целия регион на Балканите.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dnevnik.bg/skorost/2015/09/03/2603181_auto_bild_bulgariia_shte_produlji_da_izliza_no_s_nov/

Пожелавам успех на г-н Ралф Петров.

В крайна сметка - разбира се, че е по-добре да го има Autobild.bg, отколкото  да го няма.

Тичам за днешния брой.

Успешен ден и поздрави на всички колеги.

Редактирано от mill888
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В новия брой има снимка на фейслифтовата Octavia. Ужас! Със сигурност ще се намерят фенове на марката (а и не само), на които ще се хареса. Не и на мен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете една снимка? Благодаря!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autobild.de/bilder/skoda-neuheiten-bis-2019-5239782.html#bild11

 

Забравих да допълня - новият сайт на изданието е www.autobild-bulgaria.com. Да не прозвучи като реклама, фен съм на изданието. Нищо повече.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не, споко - това бял свят няма да види :D Някой си е рисувал глупости... такова грозно няма да го пуснат на пазара...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има време, докато излезе ще я сменят - това са такива трикове да видят общественото мнение и след това се изменя във финалната изработка - малко, ама качествено ;) А и предполагам, че някой е рисувал просто на базата на камуфлажните автомобили... нищо не се знае, накратко :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, що бе Венци - може да са решили да конкурират Е класа и са направили Октавията на Очиларка :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, точно... Хахаха!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.