Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автолукс-Благоевград


hadjo

Recommended Posts

Здравейте всички колеги с "Шкода" в кръвта!

Бих искал да добавя в списъка с мноооого добри сервизи "Автолукс"-Благоевград. Въпреки, че с учудване видях, че фигурира и в "черния" списък. НО, все пак тук сме да споделяме своите ЛИЧНИ впечатления и мнения. Та малко по-подробно:

От м.Март.2015г. съм горд собственик на Шкода Супърб 2.5 ТДИ, 2004г. По стечение на обстоятелствата от тогава и работя в Благоевград. При първоначалната покупка на автомобила, минах всички необходими смени на масла, ремъци и т.н., но в друг сервиз, защото просто ме беше страх да вляза в официален сервиз, заради цените, за които съм чувал да се носят легенди.. В един момент реших все пак да отида и просто да ми направят преглед за грешки по компютъра, диагностика и да ми сменят езика, защото от чешки не разбирам нищо. Приеха ме веднага, след около 45мин, ми казаха, какво е изписал компютъра, дадоха ми пълната история на автомобила, смениха ми езика, и ми казаха какво според тях е необходимо да се направи по автомобила в близко време. Като питах "колко Ви дължа?", г-н Тахтаджийски каза "Нищо". Отново питам, "как така, моля да ми кажете какво дължа, не желая да оставам длъжен на никого?", ми казаха " Господине, не ни дължите нищо." Останах много приятно изненадан. Но реших, че това е просто уловка, за да ме привлекат за клиент. След около 1 месец, тръгвайки от работата ми, при преминаване през дупките по пътя чух някакво метално прещтракване при всяко поклащане на колата от страна на предна дясна гума. Звъннах на един сервиз, който ми отговори, че вече е 17.00 и не работят. Звъннах тогава в Автолукс, казаха "Ще те изчакаме, ела да видим проблема!" Отидох, човек от сервиза се качи с мен в колата, чу звука, качи на колата на повдигача и извади едно камъче, попаднало в спиралата на пружината на предно дясно колело. Когато попитах колко дължа, отново се повтори същата ситуация. След това ходих за смяна на предни дискове - преди да направя смяната се бях информирал за цената на услугата и в други два сервиза. В Автолукс ми предложиха три варианта за ремонта. Също останах доволен, защото като цена не се различаваха абсолютно с нищо от другите сервизи. НО, в този сервиз си направиха ремонта, издадоха ми документ, и го вписаха в сервизната книжка. Което не успях да постигна с предишните- нямали печат и т.н глупости. От този момент нататък съм постоянен клиент на Автолукс, Обслужват ме бързо, качествено, няма никакви проблеми, хората си носят отговорност за извършените ремонти ... По някое време ме търсиха от Еура тек - София, и ме питаха дали съм доволен от обслужването, и каква оценка бих им дал по шестобалната система, и им каза "Аз им давам не шестица, а седмица". Та така, лично аз бих посъветвал всички притежатели на Шкоди в района - не се колебайте, сервиза е много добър!!!         

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.