Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

автоматик


icoo80

Recommended Posts

Здрте извинявам се за глупавия въпрос предварително.Моят шкодилак е 01 1.8т 150кс.автоматик 4 степенна кутия 2000г.,въпроса ми е тази кутия типтроник ли е или мултитроник по какво се познават ,в задната част на лоста пише 1 2 3 и лоста се движи само напред и назад.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото.Ако някои има познания спрямо такива кутии моля да сподели .Интересува ме просто информативно как е от към здравина ,подражката е ясно че не е евтена защото няма мнг.информация в нета за тези кутии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Октавиа 01 автоматик 2000г някои мойе ли да ми даде информация дали трябва да ми показва на таблото на коя скораст съм ,защтото на мен нищо не ми показва .Дали евентоално не изгоряло нещо или по принцип не показва.

Редактирано от icoo80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на таблото показа на коя предавка е кутията само когато съм на ръчен режим.

 

Кутията е автоматична, типтроник. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само при типтроника има индикация на коя скорост си, при обикновения автомат няма индикация за скоростта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.