Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Централно заключване.


Емил Ефтимов

Recommended Posts

Здравейте, да ви попитам за шкодака. Имам централно, но нямам дистанционно. Интересува ме може ли да си намеря оригинално такова за фабията и лесно ли се слага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сигурен , че имаш вградено централно ти трябват един или два ключа от типа за твоята кола , някой да им нареже добре металната чат и някой , който да ги адаптира към колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А радио модул дали има?

Как мога да разбера дали има такъв модул. Къде се намира и как изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея. Знам че централното заключване може да бъде с и без дистанционно управление. Едно е да си изгубил/потрошил ключовете с дистанционно и да трябва да ти се обучи нов, съвсем друго, да е била колата без дистанционно управление изобщо. Преди да тръгваш към закупуване на ключове с дистанционно, виж дали може да се обучи дистанционно към нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо е абсолютно прав - има Фабии с централно, но без бутони на ключа и се управляват с дистанционното на алармата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо е абсолютно прав - има Фабии с централно, но без бутони на ключа и се управляват с дистанционното на алармата.

Само ако алармата е кан ... обикновенните не стават.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, щом имаш централно отиваш примерно от илиенци и си купуваш от онези новите сгъваеми ключове може и от VW просто няма да слагаш емблема (19лв.)

После отиваш при ключар да ти прехвърли стандартния ключ на новия сгъваем с копчета (цената варира, не знам тук колегите ще кажат някаква стандартна цена)

После отиваш при някой много добър алармаджия да ти сложи модул-платка за управление от ключа и да ти навърже све в конфорт модула (Цена по договаряне отново не знам колко ще ти вземе, но по принцип има стандартни бланкови платки за тези ключове, той просто ще ти го кодира за твоя трансподнер)

И си готов...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.