Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти размер?


mitroshanov

Recommended Posts

Привет отново, колеги! Джамбазите, от които купих колата, са ми сложили за резервна гума такава с 4 болта колкото да има нещо, ама кой да се сети да гледа...замерих с шублер междуосовото разстояние на болтовете и гледам, че е горе-долу 60мм,а от външен до външен ръб 80мм, само че в интернет всички джанти са 5х100??? Автомобилът е фабия 1.4 16v 2002г. и гумите са 180/60 14 цола. Аз ли очевидно не меря нещо като хоратя или?! Благодаря предварително! :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз меря тези които са ми на колата, ясно ми е, че тази с 4 болта не става, чуденето ми е дали на моята фабия са 5х100, защото като ги меря, друго показва. Просто търся резервна гума с 5 болта 14 цола и не знам колко е междуосовото разстояние на болтовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма джанта с различно междуосово разстояние на болтовете. 5х100 на 14 е напълно достатъчно за ориентиране на продавача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има други междуболтови размери даже 3 от 5-те налични Worldwide са във семеиството един много близък размер 5x112 е на братовчедката VW GOLF... Но както колегата каза ако Фабианка е 6Y mk.1 си 5x110 с фабричен офсет на дддджантататата 43 но става и 45 до 16'' после почва яко да опира на све в подкалничното пространство...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5х100 не 5х100, а ако не се лъжа Фабия МК1 най-базовото оборудване  което се води Джуниър преди фейслифта, има и модели с 4х100. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.