Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпроси за Октавия1


ArmyDoc

Recommended Posts

Не се минава на стен.

За спорта ако искаш може да минеш, за да си си сигурен, но може и да не минаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Trezeguet

    25

  • niki

    13

  • ArmyDoc

    11

  • setfan

    8

Най-много писали в темата

Смених го с FAQ, стенд не съм минавал и няма проблем. (преди 3 седмици беше на стенд) Последните 2-3 дни явно започна да позатяга лагера и ми дърпаше наляво, особено с висока скорост. Сега даже ми се струва, че търкалото се търкаля по добре... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бърз въпрос,някой може ли да ми каже дали този фис диплей ,ще стане за Октавия 1 (фейс):

http://www.aliexpress.com/item/VDO-FIS-Cluster-LCD-display-For-Audi-A2-A3-A4-A6-Volkswagen-Skoda-Seat-VDO/32245904936.html?spm=2114.30010308.3.1.ppylhH&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201602_2_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_10020_10018_10019,searchweb201603_7&btsid=b84fd142-4b2f-4f1d-a811-978707656255

Питам понеже в сайта никъде не пише за шкода!

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да стане. Ще поръчваш ли?

Такава ми идеята,ма викам да питам първо ,че да не се наиграя,

Ако имаш друго предложение ,казвай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално да поръчаме две? Имаше едно, което изглежда по-добре и с добри отзиви, но чак довечера ще седна на компютър и ще ти го пусна на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги в какви граници трябва да са стойностите на впръсканото гориво от дюзите на 1.9 asv, на 1-ви и 4-ти цилиндър са в рамките на -0.05 до -0.12, а на 2-ри и 3-ти -0.3 до -0.4? Има ли място за притеснение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги да попитам кой е оригиналният теглич за О1?

Този:

476394o.jpg

 

или този:

 

5016154o.jpg

 

Предполагам няма значение дали ще е от седан или комби (ама все пак да попитам)? И колко горе долу може да струва втора ръка, че нови са едни цифри ...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това излиза, като номер на оригиналния теглич: EEA092035A (EEA 092 035 A)

Това е за Октавия 1 4х4: EEA092036A (EEA 092 036 A)

 

С две думи, на втората ми изглежда по-оригинален (EEA092036A):

img1066_13763.jpg

 

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как ще го намериш. Аз моя го взех за 70+доставка около 13лв. И то излезе голям късмет човека ми го изпрати с оригиналната инсталация на която има кутийка с електроника и релета(предполагам да не шашка колата)и не режеш никакви кабели,а само изкючваш от всеки стоп в стопа включваш теглича а буксата за стопа я включваш в друга букса пак на инсталацията на теглича. И захранването е така от запалката изключваш едната букса и включваш другата. Незнам дали е ясно от обясненията ми,но си търси теглич с оригинална инсталация средната им цена е 100-150лв.

Редактирано от dobcho6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,

@Добчо, ако имаш възможност би ли снимал въпросната инсталация и букси?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Понеже не знам къде да пиша пък тук започнах дискусията за мулти-волан...

След няколко месеца "Борба" - най-накрая проекта мулти-волан е завършен ! :plate_skoda:   Всичко работи перфектно,пътя беше трънлив ,но си заслужава на 100% вложените усилия!

Искам да изкажа специални благодарности за помощта и оказаното съдействие was_69 и niki от форума и на Владо от Люлин! :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефа е голям, а? Най-готиното е, че мулти воланът е с по-дебел обръч и захватът е по-добър с него.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е това с обръча мислех,че ще стои по-гадно и няма да е удобно, но всъщност е по-удобен!Абе кеф цена няма това е! :-D

В тоя ред на мисли да питам нещо от което се интересувам от известно време. Какво ви е мнението за ветробраните, че нещо съм се навил да слагам, но първо бих искал да чуя впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да не отварям нова тема или ако има се извинявам...

Някой слагал ли е гумена стелка в багажника и може ли да сподели впечатления,че аз искам главно заради кучето да го направя!(колата е ок1 комби)

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по въпроса за ветробраните ... Аз с тях я взех моята , но и служебната е с ветробрани ... На мен ми се вижда сполучливо .Вярно че ако прозореца е малко по отворен и скороста по-восока шумят , но пък не ти вее перчема и ако прозореца е отворен 3-4 см. дори и да вали ( е не поройно) ти си насухо и се проветряваш .Това е личното ми впечатление .А когато возя кучето просто си слагам едно допълнително платнище за да не става мокета на лапички ... от космите няма спасение .

Благодаря колега!Относно ветробраните ,аз мисля да ги ползвам главно в града на нормални скорости!А иначе от аутокели поръчах ето това http://www.autokelly.bg/Product/DO-VEL0024/139288/39849642;38957087;38979136;40109491;40110560;40116851;40111909 и засега съм доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз , за комби ! Останх с впечатление ( по стелката за багажника :-))) ) че и колегата за комби говори !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.