Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпроси за Октавия1


ArmyDoc

Recommended Posts

Намерих волан за пасат не знам колко трябва да струва но ми поискаха 300 лева и май ще почивам засега :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Trezeguet

    25

  • niki

    13

  • ArmyDoc

    11

  • setfan

    8

Най-много писали в темата

Колегата Ivo_Dinkov има хубави оферти,но не съм виждал да продава мулти-волан.

А цената,хм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е прекалил с наркотиците. Пред 4-5 месеца се продаде един без възд. възгл. за 60-70 лв. Иначе и моя е от Иво на уникална цена и доста добре изглеждащ, след неговата намеса. Много съм му благодарен за което.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано аз си бях приготвил едни 150 лева за такъв тип екстра(абе гъдел си е) ,но господина вчера направо ме съсипа с тази цена!А иначе днес звънях в еуратек просто да попитам колко струва един такъв мулти-волан и мога ли да си го поръчам(от любопитство),казаха ми че за тази кола не може да се постави щом фабрично не е бил поставен такъв!Може би ме излъгаха,ама тава е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе днес звънях в еуратек просто да попитам колко струва един такъв мулти-волан и мога ли да си го поръчам(от любопитство),

И там може да е 300,ама в Евро.

:angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 дена те чака.Линка ти го бях пратил на лично.

http://olx.bg/ad/volan-za-shkoda-ID5Nt2K.html#784fe79385

Редактирано от was_64
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 дена те чака.Линка ти го бях пратил на лично.

http://olx.bg/ad/volan-za-shkoda-ID5Nt2K.html#784fe79385С

Съжалявам ,не съм видял  :fool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз за това си мисля.

OБАЧЕ СЕ ОКАЗА ЧЕ СИ Е ЗЪБЧАТКА НА СКОРОСТНА КУТИЯ, така че в сряда ще се сменя скоростна кутия,поне да ми е мирна главата,все пак бебе чакам след 20дена и не бива да правим компромиси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За да не пускам нова тема ще задам въпроса си тук. Колата е ОК1 1.9тди, от няколко дни насам забелязвам едно гадно "гумено" скърцане. При навит волан на дясно и след това леко връщане се чува този дразнещ, скърцащ "гумен" звук. Сблъсквали ли сте се с нещо подобно и от какво може да е?

Редактирано от vlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги, днес шкодака за втори път прави един и същ номер. Паля (без газ) и изгасва, така 2-3 пъти, докато и подам леко газ. На какво може да се дължи това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен прави такива номера като се задръсти цедката в резервоара. Аз на всяка смяна на горивен филтър я почиствам. Намира се под задните седалки, лесно се разглобява. Започни от там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Педварително се извинявам ако въпроса не е за тук но все пак да попитам по запознатите,имали ОК1 фейс с малко странично огледало и на негово място може ли да се сложи голямото, дали всичко съвпада, предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, при мен е точно така - фейслифтова ОК1 с малко дясно огледало. Иначе също съм си мислил за подмяна, с предположение, че съвпадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как стои въпроса с предните лагери, че до сега не съм сменял. Заедно с главината ли са или може да се смени само лагера? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сменях преден ляв. 2 часа ми отне а не бях го правил до сега. Трябва преса. Лагера се намира от около 25 до около 140 за оригинален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен преден ляв започна да вие и то само когато цъкна волана леко надясно. Мислех си, че е от кормилните накрайници, че бяха разбити от доста време. Но днес ми ги смениха заедно с шарнирите и разни други дреболии, но виенето си остана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам един адски неприятен проблем. Появи се една огромна пукнатина в предното ми стъкло... Каското ми изтече, преди появата на този проблем. Познати мои ме посъветваха да отида в Кобра, ама бих желал и от вас съвет как да постъпя. Като бих си платил като поп, дето се вика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно същите симптоми имах и аз.Издържах около 2-3 хил.км. но се увеличи бързо.

 

Снощи я натиснах до към 170 и се разбуча още повече. В петък запазвам час за смяна. След смяната минава ли се на стенд? Няма ли опасност да се разбие главината, ако се кара със заминал лагер? След като започна да вие съм минал не повече от 500-600 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.