Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продължавам семейната традиция


Recommended Posts

Здравейте дами и господа от форума, 

от днес съм горд собственик на Шкода Октария 1, 2.0 бензинов двигател, 115 к.с. Днес минах през всичките перипетии в КАТ и остава да я вкарам в сервиз, за да погледнат и да кажат какво трябва да се оправи. Въпреки малките кусурчета - адски много й се радвам. Особено от факта, че вече трето поколение първият му собствен автомобил е Шкода. 1611009_10206099343579892_63684617597074
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Добър избор. Пожелавам ти много весели моменти с тази хубава Шкода. Едно хубаво обслужване и двигателя ще те очарова ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума на Шкода клуб България, колега! Много безаварийни километри ти желая и се надявам да те виждаме по клубните срещи! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола доста време се продаваше в Козлодуй, ако не бъркам. Имах намерение да я оглеждам за баща ми преди година. Сподели на каква цена я взе, ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола доста време се продаваше в Козлодуй, ако не бъркам. Имах намерение да я оглеждам за баща ми преди година. Сподели на каква цена я взе, ако не е тайна?

Мисля, че има някаква грешка. Специално тази кола я взех от Германия, от град, който е близо до границата с Дания. Може би от Козлодуй е стигнала до там, но не мога да го твърдя със сигурност. 

Цената е 1750 евро, което е грубо казано еквивалента на 3500 лева. Лични мои спестявания, с къртовски труд зад бюро (предполагам, че не ви дреме, но аз се гордея, че си събрах парите сам  :sunny: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за колата и най-вече за изразената гордост от спестените парички. Молбата ми е идеята на колегата над мен да се реализира в друга тема, в раздела за модела ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.