Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Казанче за течност за чистачки - въпрос?


mitroshanov

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Казанчето за течността за чистачки е счупено, както и маркуча, който влиза в помпичката. Колата е Фабия 1 2002г. 1.4 16v 100к.с. Някой знае ли дали казанчето и помпичката стават от други двигатели и видове Фабия? Успях да намеря по сайтовете втора употреба от 1.9 SDI 64к.с 2002г. http://www.megaparts.bg/product/kazanche-za-chistachki-za-skoda-fabia-4-vr-hechbek-19-sdi-64-ks-2002-g. Ще се радвам и ако някой може да ми препоръча място в София, където да ми го сменят, не е голяма философия ама все пак... Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно еднакви са на всички, модификацията на мотора няма значение, даже и от голф и поло някои генераций са едни и същи... Когато са монтаж образно казано в калника... Ако са от горните също ще ти свърши работа но ще трябва лека преработка :P ... говорим за 6Y при другите от семеиството не знам как е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата си я купувах на скоро нова и беше 11,11 лв, на Swag.

Редактирано от marinms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и от POLO, мисля,че става....но все пак :plate_skoda: :plate_skoda:

Редактирано от bagalevec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Колеги,как се сваля казанчето за течността? Фабия 1,9 SDI 2004г.

Май съм го спукал,защото сипах вода,а температурите паднаха под нулата и сега тече,много бавно,но за един ден течността изчезва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш бронята, след това е на винтове.

Благодаря! 

Аз мислех,че е откъм подкалника. А свалянето на бронята май си е играчка,а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е играчка имаш 3 видии отдолу откъм кората /ако имаш/ по 2 в подкалниците и 2 болта зад решетката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е играчка имаш 3 видии отдолу откъм кората /ако имаш/ по 2 в подкалниците и 2 болта зад решетката.

Благодаря,ще пробвам тия дни.Гледам,че друг колега е постнал същия проблем.Дано се справим.

Весели великденски празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колко КW на мотора  :nea: 

 

При мене излиза това  :fiu: 

 

https://www.autokseft.cz/Nahradni-dily/SKODA-106/FABIA-6Y2-4383/1.4-16V-74kw-1390ccm-13362/Cisteni-ostrikovani/Nadrzky-kapaliny-a-ostatni-100399

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.