Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 2 с норвежки мoшеници. Моля за съвет! Check Engine и AirBag лампите


gera4ko

Recommended Posts

Аз ако продавам кола и мога сравнително евтино да отстраня аларми за два от най-скъпите проблема в една кола - бих ги отстранил преди да я предложа за продажба, вместо да разказвам врели-некипели как една година карам на жълти лампи защото ме мързи. 

 

П.С. Опитът ми с джамбази показва, че там нещата винаги се оказват по-лошите. 

 

Най-опасни са "опитните" джамбази. Не веднъж сме виждали коли, на които като пробват да изчистят грешката, то пак я набие (защото има причина да я набива). И оня решава проблема кардинално - маха светодиода :)

 

Аз пък кола втора ръка дето и светят лампите и с немит мотор, бих и сложил плюс при оценката. Това показва, че джамбаза не си прави труда да шикалкави на дребно. И двете неща ти помагат да оцениш реално колата, затова и на Горубляне кола с немит двигател и светещи лампи НЯМА :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дребно уточнение. На Горубляне КОЛИ няма.

 

Аз повече автомобил оттук няма да си взема.

А инак - махането на светодиода лесно се хваща. Няма да светне на контакт :) 

 

Най-опасни са "опитните" джамбази. Не веднъж сме виждали коли, на които като пробват да изчистят грешката, то пак я набие (защото има причина да я набива). И оня решава проблема кардинално - маха светодиода :)

 

Аз пък кола втора ръка дето и светят лампите и с немит мотор, бих и сложил плюс при оценката. Това показва, че джамбаза не си прави труда да шикалкави на дребно. И двете неща ти помагат да оцениш реално колата, затова и на Горубляне кола с немит двигател и светещи лампи НЯМА :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след всички "приказки под шипковия храст" не се разбра дали Ангел е видял колата.

Май се отказа от форума....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но може и норвежеца да е видял какво се пише във форума и да се е оплашил и сам да си е свалил обявата  :cleaning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкият. Появи се с думите "свети лампа Check engine и ABS"... Аз лично бих очаквал, споделяйки това, да получа отговор "взимай колата, наред е, нищо й няма, ще я оправиш за максимум 50 лева, ако е повече - ще ти покрием разликата в двоен размер".   :fiu:

 

 

И след всички "приказки под шипковия храст" не се разбра дали Ангел е видял колата.

Май се отказа от форума....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите и желанието за помощ.

Оценявам го по достойнство.

Купих колата и с китайски кабел резетирах грешките.

Сега няма дертове.

Вече съм част от света на Шкода!

 

Нищо от горното не е вярно. Търговеца се отказа да я продава след като отиде на сервиз за диагностика по моя молба и с обещанието да му заплатя диагностиката.

Оказало се дребен проблем и се отказа.

 

Не ми е било късмет, но за същите пари си купих дайхатцу териос 2007, 4х4 и т.н.

Администраторите могат да ми изтрият акаунта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина в този форум има страхотни хора с много отзивчиви отговори на които им благодаря от сърце!

 

Но имаше и такива безхаберни ръбове, че просто ме извадиха от кожа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.