Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Фабия Монте Карло


Favorit

Recommended Posts

Колеги някой ако знае или виждал някое от тези изпълнения в автокъщите ще съм му благодарен да сподели с мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм... преди време имаше една в мобиле-то - беличка, точно монте карло, на много малко километри беше - ама заминала е... Те са страшна рядкост...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако става дума за радомирската сте извадили късмет. Колата беше сглобяване от още един автомобил, бялата беше челен удър в дясната страна, километрите по спомен гонеха 100 000. В дупница я продаваха около 7000 лв. Според мен си извадил по скоро късмет!!! Пожелавам ти успех в търсенето. Пиши ако нещо забележиш може да сме от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако става дума за радомирската сте извадили късмет. Колата беше сглобяване от още един автомобил, бялата беше челен удър в дясната страна, километрите по спомен гонеха 100 000. В дупница я продаваха около 7000 лв. Според мен си извадил по скоро късмет!!! Пожелавам ти успех в търсенето. Пиши ако нещо забележиш може да сме от полза

Точно за нея... Хахахаха!!! Леле...

 

Ужас!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, другата беше червена, май и тя беше с челен. От нея с Данчо се сдобихме с волана и салона. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колега радомирската се появи на горубляне с пернишка регистрация. Каквили врътки неправят за да я продадат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Има една 1.2 в Горубляне, последната автокъща посока Самоков.

Това е мястото - https://www.google.com/maps/@42.6394225,23.4052663,214m/data=!3m1!1e3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно за абсолютно същата се говори по-горе :) Точно за тази става дума ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.