Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA 2 VRS PD 2007


Recommended Posts

Здравейте,

това е моята дизелова VRS-ка :)

 

Купих я преди доста време (Февруари), но най-накрая реших да я представя във форума....

 

Много съм доволен от избора си и се радвам на колицата все едно съм си я купил вчера :) 

 

 

813492.jpg813494.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума, колега! Очакваме да ни покажеш красавицата и на някоя среща на НИМ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

 

Ще се опитам да дойда на някое от следващите събирания....

 

Другата седмица ще кача някоя друга нова снимка...

 

Лека вечер на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица, изглежда прекрасно!

А "следващата среща", е..., тази Неделя, от 14'00 часа, на паркинга пред НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много добре изглежда. 

Обикновено не харесвам тунинг решетките без емблеми (на Шкода в частност), но тази седи много хубаво.  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица, изглежда прекрасно!

А "следващата среща", е..., тази Неделя, от 14'00 часа, на паркинга пред НИМ.

За съжаление няма да е този месец...

тази седмица съм на сватба (при това съм кум :)) и няма да съм в София....

а от 19-ти до края на месеца ще съм извън България

 

Честито, много добре изглежда. 

Обикновено не харесвам тунинг решетките без емблеми (на Шкода в частност), но тази седи много хубаво.  :doubleup:

Благодаря :) ...не си бях поставил за цел да сменям решетката, но тази ме "грабна" от пръв поглед и си я взех т.е. купих  :)

след като я боядисаха стана много добре... поне според мен  ;)

Редактирано от v13
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума на Шкода клуб България и в сектата на RS-ките. Избрал си страхотен автомобил и ще се радвам когато ти минат ангажиментите да се видим и запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Чакаме да ни покажеш красавицата на някоя среща! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря (още веднъж :) ) .... задължително ще дойда при първа възможност...

 

след като прахосмукнах салона (очевидно не особено успешно :) ) направих една бърза снимка на footrest-а 

... не е нищо, което не сте виждали, но все пак реших да споделя :)

 

814302.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм! А така! Много обичам коли с "4 педала"! 3 от които активни :D Евала, супер е! На снимки винаги изглежда всичко много мръсно, така, че споко! Перфектно е!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Супер изглежда машината! Пожелавам ви да се слушате взаимно и безаварийно  :doubleup: Ще ви очакваме на НИМ някоя Неделя, а до тогава няма да се разсърдим на още няколко снимки  :flag_skoda:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Супер изглежда машината! Пожелавам ви да се слушате взаимно и безаварийно  :doubleup: Ще ви очакваме на НИМ някоя Неделя, а до тогава няма да се разсърдим на още няколко снимки  :flag_skoda:

 

Поздрави!

Ще кача снимки до края на седмицата :)

Лека вечер на всички ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек трябва да държи на думата си за това качвам няколко снимки (както обещах) преди да е изтекла седмицата :)

 

не че се оправдавам,но ... колата беше мръсна, започваше да вали, а и съм снимал с телфона - затова малко съм "нацапал" снимките във фотошоп (не особено успешно :))

 

815274.jpg

 

като гледам снимката, тези 17-ки ми малеят ..... ще се погрижа за този малък недостатък в началото на пролетта :)

 

815272.jpg

 

815277.jpg

 

"оперирани"  са всички отличителни емблеми  ... просто една Шкода комбара за непросветените :)

 

815276.jpg

 

... а знака от багажника вече е там

 

и една последна ....

 

815275.jpg

 

лека работна седмица на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни километри и още повече такива, с много "радост от шофирането".

Окито изглежда чудесно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

След като измих колицата, реших да я снимам :) И понеже видях много страхотни снимки, на други колеги, 

направени на паркинга на IKEA (в стила на жабата, която видяла да подковават вола) аз отидох там.

За съжаление не носех фотоапарат, а само телефон. Той не снима хич, когато не е добре осветено, и затова снимките не са на фокус :)

Играл съм си малко с photoshop, но понеже нямам претенции да го разбирам, се надявам да не сте особено критични :)

 

818760.jpg

 

 

818761.jpg

 

 

818756.jpg

 

 

818758.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, така от чисто любопитство, ако искаш да споделиш само, тази РСка варненска ли беше като я купи февруари? Ако е същата и аз я гледах, даже я карах и набираше много мощно и беше голяма лъскачка, обаче, за съжаление, беше ръчка и комби.. две работи които не търся в една кола. Волана ме изкефи въпреки всичко  :plate_skoda:

Редактирано от paradox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, мисля че видях колата в Лозенец. Страхотна е! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.