Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майстор във Враца или региона


rosen1919

Recommended Posts

Здравейте колеги може ли да ми кажете някои маистор във Враца или региона да ми смени механизми държачи на стъклата на вратите или там каквото е нужно че в сервизите не им се занимава маи Шкода Октавия 1999г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, най добре иди при Петко масларя срещу техномаркет. При него може да си сигурен в качеството и има гаранция. Иначе гаражни майстори, всеки се бута че разбира.

Редактирано от hr.mihail
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петко няма да ти обърне никакво внимание за този проблем.

Търси Иво,живее около бившия Хим.Техникум.

Ел.стъклата ги разбира доста.Труден е за откриване,има доста работа,но ще останеш доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петко няма да ти обърне никакво внимание за този проблем.

Търси Иво,живее около бившия Хим.Техникум.

Ел.стъклата ги разбира доста.Труден е за откриване,има доста работа,но ще останеш доволен.

Мерси колега ще го потърся но може ли доколкото ти е възможно по точно около гумарницата ли къде ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравеите колеги реших проблема при едни момчета работят до Щурака даже мисля че са му наематели свършиха работа перфектно даже пищялката на другата врата беше се откачила от горния краи и не се щракаше направиха я без да съм заръчал.Благодаря на всички които помогнаха. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.