Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вариант за прочитане пин кода на табло


grigors

Recommended Posts

Здравеите,
Искам да обуча нов ключ на таблото, но това при Шкода Фабиа 1,4 2007г. се оказа трудно. За целта си закупих първо VAG Tacho 3,1, а после и VAG Commander 1,4 . От тези уреди разбирам, че таблото ми е VDO 04, но не разчита ПИН кода. Въпроса ми е, някой прочитал ли е до сега подобно табло и с какъв удер мога да го направя?

Редактирано от grigors
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип с колите трябва да върви една висулка , в която е пин кода (моита си дойде с два ключа и такава висулка) , инак и без нея Pepino ми го прочете , ама с какво :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобила е купен втора ръка, така че пластмасовия ключодържател липсва.
VAG commander 1.4 не ми прочита пин кода, а само какво е таблото и още някакви цифри и букви на два реда, но полето в което трябва да изпише кода остава празно. На мой приятел прочетох пин кода с VAG Tacho , но неговата Skoda fabia е 2004 г.

Някой  да се е сблъсквал с подобен проблем?

Или правя нещо неправилно с VAG commander?

Редактирано от grigors
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш vag-commandera, долу в дясно сменяш connection type на k-line и след това рийдваш от instrument/immobilizer

Така ли го правиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Сменям на K-linie и след това пускам да прочете от instrument/immobilizer  при, което полето Login остава празно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това са 5-те реда букви и цифри които ми изписва. В полето за километрите също има стойност макар, че се различава от показанието на километража. Не знам как да кача снимка, за да станат по-ясни нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.